Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néztek rám ilyen sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néztek rám ilyen sokszor? : DDD

Figyelt kérdés

étteremben voltam anyukámmal(16éves vagyok,lány) volt két angol fiú,a családjukkal,és mindkettő elég sokat felém nézett.Illetve rám.:)De nem mosolyogtak,meg semmi csak rámnéztek és elfordultak.

Miért néztek? Tetszettem nekik vagymi? : D


2010. aug. 23. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem vagy leetted magad, vagy ronda voltál.
2010. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát ezt megkaptad xD

száz és millió oka lehet ha egy ANGOL pasi néz rád :D nézz utána az angoloknak a történelemben és rájösz xD

2010. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor rád mosolyognának. most mégis mi a tökömet csinálnának? te mit szoktál egy új helyen, de legfőképp egy idegen országban? én NÉZELŐDNI. WOW
2010. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is akkor nézek sokszor egy csajra ha bejön :D csak nem fordulok el. Régebben elfordultam, azért volt mert nem volt elég önbizalmam, és zavarban voltam :$ :D egészen biztos hogy tetszel nekik :D
2010. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem ettem le magam,mert akkor még csak az almalevemet ittam:D

és mikor kimentem a mosdóból(bentvoltam sminket igazítani) akkor jöttek:)

szóval ronda se voltam:D

csak nemértem,hogy miért néztek annyira.Meg olyan sokszor.

ennyi.:D

2010. aug. 23. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:

hát xD

a szépség belülről fakad xD

2010. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a fiúk mindig ezt csinálják. ennyi
2010. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor leittad magad, és azt nézték. XDXD Amúgy meg, ezt tudod te is, hogy miért nézhet egy fiú annyit.Felesleges kérdés.
2010. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vérgibbon ***** válasza:
51%
A francokat vagy randa, smink után úgy néztél ki mint egy feldühödött Kelta harcos, s mivel nem volt ott a szekercéjük azt nézték mikor akarsz támadni.
2010. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!