Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha van barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van barátnője?

Figyelt kérdés
ha van egy pasi és nagyon tetszik és én is neki de van barátnője meg minden akkor ne csábítsam el vagy legyek szemét és csábitsam el mert én nagyon szeretem meg minden és ő is de viszont tudom milyen érzés ha a barátodat elcsábítja a barátnőd ... :( !
2010. aug. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ha szeret, akkor szakít a barátnőjével, ha nem teszi, nem is szeret. de semmiképp ne "csábítsd" míg meg van neki a barátnője..
2010. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez csak a te döntésed, de bármit teszel gondolj bele a barátnő helyzetébe. főleg ha már veled is volt ilyen. én szerelmes voltam/vagyok egy csávóba akinek volt barátnője de nem léptem semmit..szakítottak és a srác megint elkezdett keresni. szval nyugi és türelem ;)
2010. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pontosan ahogy az előző mondta.

várd meg mig szakitanak...tudod semmi se tart örökké főleg ha a fiu szeret téged:)

2010. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csábítsd el.Ez a te érdeked.Ha a pasi hagyja magát elcsábítani,akkor annyit is ér a kapcsolatuk.A te lelkiismereted tiszta,hiszen nem kényszeríted,és nem erőszakolod meg.Szabadon dönthet,hogy te vagy a fontosabb,vagy a másik lány.Ő választ,te csak bemutatsz egy másik perspektívát.
2010. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!