Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfelejteni a fiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a fiút?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve ismertem meg a neten. Nagyon megtetszettem neki, viszont ő nekem nem igazán jött be. Jókat beszélgettünk, nagyon szeretem a humorát, szóval el szoktunk lenni. De most már nagyon ritkán beszélünk és hiányzik. Gondolom ő már nem is szeret úgy...én viszont nagyon nem tudom, hogy érzek. :/ Szóba került, hogy talizunk a nyáron, de nem lett semmi. És most állandóan az jár a fejembe, hogy én rontottam el az egészet, hogy ide jutottunk. :S Lehet nem mutattam ki eléggé az érzéseimet. Tényleg jó lett volna egy tali, mert azért élőben teljesen más, és akkor legalább most lehet újra egymásra találtunk volna, vagy most nem ostoroznám magam emiatt,mert kiderülne, hogy mi a helyzet... Nem tudom mit csináljak. :/ Ő 20 éves én 17 vagyok.
2010. aug. 23. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szervezz meg vele még 1 talit:D
2010. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így jársz ha játszol valaki érzéseivel. Most tanultál belőle, legközelebb nem követed el a hibát.
2010. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úristen, én most pont ilyen helyzetben vagyok..:\
2010. aug. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
velem is ez történt, s nem találkoztunk élőben amit nagyon szerettem volna.
2010. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy ne felejtsd el a fiút hanem írj rá és beszéljétek meg őszintén a kettőtök kapcsolatát és tisztázzátok.


Nem jó ez a barkóba meg forgatás hanem beszéljétek meg most nem kell játszani a büszkét meg ciki az őszinteség ez internet ha nem beszélgettek ilyesmiről akkor halott ügy.

2010. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!