Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A mai 13-14 évesek már szexelnek, szerintem ez elég gáz, és utána itt olvasom a kérdéseket hogy "terhes vagyok, ha csak berakta?" Hát először utána kéne olvasni vagy valami, esetleg a védekezésről... Engem ez nagyon idegesít, lehet hogy mást nem, csak annyi, hogy ki van még igy ezzel? Én is 14 éves vagyok, de eszembe se jutna ilyen..
2010. aug. 23. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Remek.

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a 12357238286816. ilyen jellegű kérdést :))

2010. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ettől a kérdéstől meg fog változni? Elárulom:nem.
2010. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi jól gondolkodsz, maradjon is meg ez a jó szokásod :)
2010. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Captain Frájer ***** válasza:

Hát igen, a mai fiatalság elkorcsosult. Imádom az olyan kérdéseket, h "Leszoptam a párom, számba élvezett...Terhes vagyok?".

Az ilyen kis 14 évesen dugós kis ribik(mert normális gondolkodású nem megy bele) csak mégnagyobb ribik lesznek...A gond majd ott kezdődik, amikor fogyózni akarnak, mert nő a hasuk.

Én úgy gondolom, h csak azután létesítsen nemi kapcsolatot egy ember, miután felvilágosításban részesült, h a védekezés nélküli szex milyen veszélyeket hordoz, mi kell a terhességhez és milyen védelmek vannak. Aki nem tudja, hogy az emberi test legalapvetőbb részei hogy működnek, az ne csodálkozzon, ha egy délutáni részeg hülyülés után 9 hónappal ikreket szül...


A gond, hogy ez a szülők hibája, mert egyrészt ők nem beszélnek időben erről a gyerekkel, másrészt ők nem figyelnek oda a gyerek nevelésére eléggé, hogy már ilyen korban le akarnak feküdni valakivel, mert az a menő.

2010. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 14 vagyok, és idén nyáron feküdtem le először a barátommal. Már 1 éve együtt vagyunk, semmi kifogás nem volt. Egyáltalán nem vagyok ribanc, mielőtt még bárki is azt hinné. Senki nem mondhatja meg, hogy mikor van itt az ideje, ezt érezni kell. Ezt csak azért írtam le, mert szeretném, ha nem adnátok minden 14 éves körüli nem szűz lányra "ribanc", illetve "k*rva" jelzőt. Igaz, a többség tényleg menőség miatt megy bele... de nem mindenki.
2010. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is egyetértek, és én is 14 vagyok. Nem tudom hogy a 12-13 éves lányok hogy kívánhatják? Lehet, hogy későnérő vagyok, de én még nem tudnám elképzelni magamról, mert még egyszerűen undorodom attól a gondolattól, hogy...Jó, kíváncsi vagyok, de az teljesen más..

Teljesen igazad van szerintem! Meg, aki 13 évesen lefekszik egy pasival, akkor 3-5 év múlva már nem lesz semmi, amit még nem próbált volna ki, szóval hamar kiégnek az ilyenek.

2010. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szarok rá, hogy a mai 13-14 évesek hol kivel mikor és miért csinálják...
2010. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Az előzőnél ott a pont ;).

Hát tartsd gáznak, nekem mindegy, de nem értem minek kellett most ezt a kérdést feltenni. Most azt várod, hogy idegyűljenek azok akik helyeselnek és megmondják : Igen, igazad van...stb. Semmi közöd hozzá mit csinál a másik ilyen korban ilyen téren :P.

2010. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!