Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6éve vagyunk együtt, mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6éve vagyunk együtt, mostanában felmerült egy ilyen gond bennem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tehát párommal 6 eve vagyunk együtt, előző házasságából van egy 11 éves kisfia. Mostanában a kissrác elég késő mire le tudjuk fektetni aludni, sajnos a hülye vírus miatt elég ritkán tudjuk lepasszolni nagyszülőknek, vagy az apjának, így aztan mindig otthon van... nincs is ezzel semmi baj, csakhogy mivel mindkettem 5kor kelünk hétköznap és a gyerek este 10-fel11 re kerül ágyba, mindketten olyan hulla fáradtak vagyunk, hogy egyszerűen nincs időnk egymásra.

Elég ritkán heti 1 alkalommal van szex.

Párom ő viszont sokkal többet igényelne, emiatt örökké engem hibáztat, mond hülyeségeket, hogy már nem kívánom meg ilyenek... sokszor a gyerek hallatára is képes összeveszni ezen...

Nos én nem tudom, hogy prűd vagyok e, vagy valami nincs velem rendben, de számomra ez a téma nem a gyerek elé való...

Sajnos én flörtölni sem vagyok képes ha ott a gyerek...

Szeretem a páromat, de megfigyeltem, hogy mostanában tényleg nem kívánom már annyira a szexet...

Most a gyerek elutazott egész hétre a nagyszülőkhöz, most minden nap van szex... de nem is tudom, olyan mocskosnak érzem az egészet... 1-1 menet még oké, de parom azt hiszi hogy meg mindig 20 éves vagyok és egész nap akarja... naponta többször is... én meg egyszerűen fizikailag nem bírom, de mentálisan is megterhelő... gyakorlatilag majdhogynem undorít... olyan mintha meg lennék erőszakolva :D

Szóval mi lehet ez? Bennem lehet a hiba? Orvoshoz kéne menjek? Vagy mi ez? Egyszerűen stresszelek emiatt és nemigazán érzem magam férfiasnak.

Most is el vagyok engedve melóból, ma már nincs mit csinálljunk, hazamehetnék, de mégis itt ücsörgök a buszmegállóban, mert ha most meglepetésszerűen hazamegyek, akkor tutira akarja majd...


36/f



2021. máj. 5. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán megmondod, hogy nincs kedved s ennyi. Meg lehet sértődni,de amitnnem aakarsz , azt ne csináld.
2021. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem én, de ilyen esetben sír, orsít, átmegy total húlyébe... és azon dünnyög, hogy én mar biztosan nem szeretem, meg hogy mar nem fiatal, nem feszes... stb stb... holott pont semmibokot nem adtam szerintem soha az eféle féltékenységi hisztire...
2021. máj. 5. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Átéltem azt a másik oldalról. Le is léltem. Egyszerűen nem értette, hogy nem akarom az egészet, kedvem nem volt hozzá és fáradt is voltam.


Ülj le vele és beszéljétek meg. Hátha...

2021. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fárasztó a behatolás sokszor, akkor alternatív módon elégítsd ki, nyald ki, ujjazd meg, esetleg segíts be neki a masztiba, akár ő magának csinálja, akár te eszközökkel... Sok lehetőség van a sima szexen kívül.


Emellett mondd el neki, hogy biológiailag nem bírsz ennyit. De ettől még fejezd ki, hogy szereted, lehet ölelés, bújás stb.

És töltsetek együtt minőségi időt. Lehet, a gyerek mellett arra se nagyon van idő, csak a szex maradt meg a fejében minőségi időként. Menjetek el valahová ebben a szép időben, mozogjatok együtt, vagy ha fáradtak vagytok, filmezzetek, játsszatok... Amit szerettek. A lényeg az, hogy érezze a törődést. És mondd el neki, hogy attól még szereted, csak a tested nem bír ennyi szexet, de csinálhattok mást, szívesen vagy vele. A sport jól levezeti ezeket az energiákat, ugyanúgy feltölt boldogsággal a friss levegőn levés.

2021. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Regen mekkora volt a libidod? Siman lehet hogy csak ugy korral, es megszokas miatt lecsokken. Mert ez elég altalanos problema.


Ha neki joval nagyobb a szex igenye azzal szerintem nem nagyon lehet mit kezdeni akkor hosszutavon nem illetek ossze.

azt is lehet hogy kibirod 2 napontával veszekedessel de ez siman válóok es nagy rá az esély, hogy le fog lépni

2021. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régen 5-6 menet is bennem volt, ma mar 1 nap max 2. De régen bomba teste volt, most meg löttyedt.
2021. máj. 5. 16:08
 7/7 Senior Séf ***** válasza:

Bazki, amíg a végére nem értem, meg voltam győződve, hogy te vagy a nő.

Szerintem nincs ezzel probléma. 40 körül én is fontosabbnak tartottam a minőséget a mennyiségnél.

2021. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!