Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, 12.-es, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, 12.-es, én 10.-es vagyok, tetszett és felvettem msnre, de nem úgy sikerült, mint ahogy kellett volna, és egyértelmű jelét adta, hogy kopjak le,de azóta néha figyel szünetben.Miért csinálja ezt? Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
amikor egymás melletti termekben van óránk, meg volt már, hogy amikor elmentünk egymás mellett a folyosón visszanézett, nem fordult meg, de majdnem. Szerintetek miért csinálja ezt? Mit jelent, ha egy csaj így viselkedik?
2008. dec. 6. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem Te nem 10 éves vagy.
2008. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Tizedikes, nem tíz éves.
2008. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha egyértelműen lekoptatott, akkor szerintem nem túl sok esélyed van. És a 18éves lányok többsége érettebb barátokra vágyik,és nem 15-16 évesekre. [18/f]
2008. dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül kedves utolsó válaszoló!:) Én 18 vagyok és egy fiatlabb fiúval randitgatok akivel egy suliba járunk. Ha teteszel a lánynak akkor az is lehet akadály h fiatalabb vagy és hogy főleg egy suliba jártok./tanárok,barátok az egész suli mit szólna ehhez/ Ezzel te nem nagyon tudsz mit csinálni sztem :( A lánynak kell ezt magában lerendezni. Ha nagyon egyértelműen koptatott le akkor hagyd de ha vmi szikrát látsz még próbálkozhatsz de ne szánalmasan:) Üdv ^^
2008. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló ( a második válaszoló vagyok) én csak a saját baráti körömből indultam ki, természetesen vannak olyan 18évesek akik fiatalabbakkal járnak szivesen^^ de ezek a jelek az esélyeidet akkoris 20%alá csökkentik.
2008. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!