Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a fiúkat. :/ (folyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a fiúkat. :/ (folyt lent. )?

Figyelt kérdés

Van egy fiú.

Régebben akart velem járni,de én nem annyira...

Később csókolóztunk,de nem hgyhattam hogy tovább menjen mert én nem szerettem teljesen és megmondtam neki.

Utána csak haverok maradtunk...Aztán rájöttem hogy szertem.

Most már mind ez több mint fél éve,és nagyon szeretem!

De ő már nem...Aztán az egyik brátnőmnél próbálkozott...

Aztán 1szer cak meghívott a házibulijába a legjobb barátnőmmel együtt(nem azzal akivel próbálkozott).

Volt még 3 lány rajtunk kívül,akik közül az egyikkel járni akart.

Láttam hogy kettesben kiülnek a teraszba és "'valamit csinálnak"'.

A bátyja látta hogy ettől kezdek kikészülni és lehívott beszélgetni és ott megkérdezte hogy szűz vagyk e még.-.-

Nem válaszoltam,eki,szerintem ez nem tatozik így másokra.

Egyszer csak berontott a fiú,mert a barátnőmtől kérdezte hogy hol vagyok,és amikor monta hogy a bátyjával,ő teljesen kiakadt és rohant hozzánk.

A bátyja elment és kettesben maradtunk.

Megkérdezte hogy még mindig szeretem e.Megmondtam hogy igen mindent megmondtam amit éreztem.Ő erre megkérdezte,hogy az most zavarna ha megcsókolna.mondtam hogy nem és megcsókolt.Ott voltunk vagy fél órát kettesben.Aztán lejött a bátyj hogy kell e óvszer nekünk AHOZ...-.-

mondtam hogy én azt nem fogom csinálni,nem egy buliban fogom elveszíteni a szüzeddégemet,ha tényleg kellek neki akkor tud várni,nem adom oda magam ilyen könnyen.Ő még ezek után kicsit próbálkozott de aztán elfogadta hogy rendben...De valahogy nem hittem el hogy most hirtelen megint kellek neki...lehet hogy csak a féltéenység,mert a bátyjával mentem beszélgetni rádöbbentette.megkérdeztem,hogy hihtek e neki,zt mondta hogy nézzem meg,hogy ver a szíve,attól majd hinni fogok.tényleg nagyon vert...Megérdeztem hogy most ugyan ezt csináta az erkélyen azzal a másik csajjal?Ő mondta hogy dehogyi.Tele volt laevegőfeszültséggel,összerezzentem minden érintésétől.Annyira szeretem,e vele már volt olyan hogy csk úgy csókolózott bulikon,de szerintem ez most más volt...ÉS ha csak AZT akarta vlna csinálni,nem mondta volna utána a haverjának hogy minden jól ment amég kettesben voltunk.Még nem hívott,meg semmi,de ez még csak tegnap történt...vajon mit érez?mit kéne csinálnom?Nagyon szeretem...:$

A bátyja is egész nap mondta hgy mi ugye járunk meg minden,mielőtt ez történt vele...nem is értettem.

lehetséges hogy most tényleg akar valamit vagy csak szórakozik?

köszi ha valaki elolvasta végig...:)


2010. aug. 22. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mostanában az a divat hogy mindenki kisebb regényt ír?:O:D Na hát sikerült végig olvasni és szerintem amikor meg hallotta hogy a bátyjával vagy akkor rádöbbent hogy hülyeség volt téged egyedül hagyni és meggondolta magát szeretni akar téged :$ szal azt a másik lány meg enyhén lesz@rta érted:D:D
2010. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem kezdhetsz örülni de viszont vigyázz mert lehet hogy később meg csak a szexre fog menni:P
2010. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj...járj vele, de légy passzív...ha szóba kerül a szex, mindig mondd azt, hogy még nem akarod. Akkor elválik, tényleg szeret-e. Ha igen, várni fog. Sok szerencsét.
2010. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Tekerem lejjebb lejjebb a görgetősávot közbe az fordult meg a fejembe: Miez?


Oké tudom a megoldást: Bocsi de nem olvasom végig.

2010. aug. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el az elejét annak amit írtál, idáig: .... Aztán rájöttem hogy szeretem!


Kérdés: Még te mondod hogy nem érted a fiúkat :D?

2010. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen embereknek kéne könyvet írniuk ;D Viccet félretéve... Szerintem féltékeny lett bátyjára, ismerhette már a "szűz vagy e még" kérdés után következő dolgokat. Valószínleg meg akart védeni.


Szóval mindent bele, örülj, hogy te érezheted a szívverését annak a srácnak :)

2010. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Utána csak haverok maradtunk...Aztán rájöttem hogy szertem."

Nem értem a lányokat. :/

2010. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Rámírt msn-en,meg krdeztem hogy komolyan gondolta-e és azt mondta hogy nem csak a buli miatt csinálta,de még nem teljesen biztos a dolgában...

2010. aug. 22. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
18:56-os, mi se értjük a fiúkat :P
2010. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!