Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.Az van,hogy van egy barátom 3 hete,jól érzem vele magam meg minden,de nem vagyok belé szerelmes.Még nem volt nyelves csók köztünk,na de mind1 ez nemis olyan lényeges.De miért van az,hogy este olyanokat szoktam álmodni,hogy más sráccal smárolok meg flörtölök,miközben van barátom?Mert a barátommal még sosem álmodtam.Ez annak a jelem,hogy nincs értelme a kapcsolatunknak.Mert 3 hét alatt nem sikerült beleszeretnem...Légyszi segítsetek! Köszi:)
2010. aug. 22. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a mentalitást. Miért jársz vele ha nem vagy belé szerelmes? Csak hogy legyen barátod?
2010. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az álom az álom, a valóság a valóság...
2010. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minél hamarabb, annál jobb

sztem ne szevedjen szegény gyerek

2010. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a szerelem nem 3 hét alatt alakul ki, max a ,rajongás' :) Az, hogy néha mással álmodsz természetes dolog. Nekem volt olyan, hogy nagyon szerettem a barátomat, mégis mással álmodtam,olyannal akihez a való életben hozzá se nyúlnék :D de egy másik barátomnál volt az, hogy nem nagyon voltam oda érte, és olyannal álmodtam akire igazából vágytam. Ezt neked kell eldöntened.
2010. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ö szeret? mert akkor jobb ha elmondod neki ne hülyítsed mert nagyon rosssz(tapasztalat)
2010. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!