Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell pasizni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy sosincs szerencsém a pasikkal,mert ha valakinek megtetszem,az nekem nem tetszik,de aki nekem tetszik,neki meg én nem tetszem,és max.a beszélgetésig jutunk el,aztán jön az "hogy akkor inkább legyünk csak barátok".Nem volt még barátom,pedig mint írtam,már lehetett volna,sokan próbálkoznak,sok fiúnak tetszem,de én azért nem akarok pasit,hogy csak legyen már.Az a baj,hogy ha tetszik egy srác,egyszerűen lefagyok mellette,nincs bátorságom közeledni felé,nem tudom,hogy viselkedjek velük.Tudnátok vmi tanácsot adni,hogyan legyek bátrabb?

16L


2010. aug. 21. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kíváncsi leszek a válaszokra.Nekem sem volt még barátom,nem is csókolóztam még.Csak sajnos nálam még érdeklődést sem mutatnak a fiúk irántam,aki meg nekem tetszik annak én nem:$

15/L


Bocsi,az offért!:)

2010. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Prímás Lancelot ***** válasza:

várom már a válaszokat mint: "mond neki hogy: fugázd a fingóm" stb :D


amugy sztem csak szuggeráld hogy jöjjön oda, és mosolyogj mellé.


(bár elképzelve a kettőt együtt elég furán néz ki :D)


no hát arra jutottam nagyon nem tudom, nem volt sok szükségem pasizni..

2010. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nyúl:Hogyan legyek bátrabb?

Oroszlán: Sehogy.Te nyúl vagy.

Nyúl:Akkor hogyan jövünk össze?

Oroszlán:Te úgy teszel mintha bátor lennél,én pedig összeszedem minden bátorságom.

Nyúl:És ez működik?

Oroszlán:Nézz körül.Tele van az erdő állatokkal.Ha náluk működött,nálunk miért ne működne?

2010. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem közeledj hozzá nyugodtan, ha nem jösz be neki akkor sem kell elkeseredni több 100 más pasi van aki ölne is érted! :) Pasikkal nem nehéz beszélgetni hidd el! Én is pasi vagyok! Kérdezd hogy mit szeret csinálni gondolom ő is visszakérdez majd és ha van valami közös dolog amit szerettek mind a ketten akkor kérdezd meg hogy nem e akar majd veled csinálni valamit!! Na ezt jól leírtam de ha nem érted akkor elmagyarázom érthetőbben!:)
2010. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!