Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Igazából van egy csaj osztálytársam, aki nan szeretne velem járni, de én nem mer mást szeretek(ő is tetszik, de a másik csaj jobban kell). De valamiért kívánom, szóval szívesen belemennék egy sima szexkapcsolatba.


18F


2010. aug. 21. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A mai világban PERSZE tök természetes dolog egyikkel kursz másikat szereted :) :D
2010. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő igazából nem állandóan járnánk egymáshoz(az én részemről, de ő lehet h többet akarna), de megnézném hogy milyen az ágyban, hajt a kiváncsiság az a baj.
2010. aug. 21. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:
le se tagadhatnád,hogy fiu vagy!
2010. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hé azé nem minden fiú ilyen :D
2010. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
te sem voltal meg csajjal...
2010. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én azt mondom tegyél több vasat a tűzbe, az a móccer mindig beválik
2010. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd úgyis megtudná.

Hagyd a picsbe.



26/N

2010. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyen az osztálytársad A,a másik lány B.


Szerintem mérlegelj,mi ér többet?

Egy egyéjszakás kaland A-val,amit esetleg elpletykálhat és az osztályban,suliban híre mehet,hogy meghúztad,de csak egy éjszakára kellett,mert ugye ha ő szeret és többet szeretne te meg megfekteted akkor utána lehet,hogy bosszút áll.Vagy egy kapcsolat B-vel,akivel akár boldogan élhetsz több hónapon,akár éven át?

Mert ha lefekszel A-val,de te B-vel akarsz komolyabb kapcsolatot és megtudja szerintem nem áll jót magáért.

15/L

2010. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak.A két lány majd felébreszt.Azonnali kasztrálást javaslok.Óvjuk a gyengéket.
2010. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Piciregica válasza:

Hmm..a volt pasimra emlékeztetsz...

De már más csajt szeret,de azért mindig bepróbálkozik nálam,mert egyértelműen vibrál a levegő körülöttünk,amikor együtt vagyunk.PEdig már több mint 2éve nem vele járok,de nem tudtuk egymást elfelejteni.Már én sem vagyok belé szerelmes,de valami megmagyarázhatatlan van köztünk.Am mi sem találkozunk minden nap.Sőt,van h hónapokig nem.De amikor együtt vagyunk,minden más:)

LEgyen az disco,strand vagy bármi...

2010. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!