Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok rendes rib*ncokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok rendes rib*ncokat?

Figyelt kérdés

Szerelemről lemondtam, de az alapvető szükségleteimet muszáj kielégíteni. :) Diszkók tele vannak 13-19 éves szűzk*rvákkal, akikkel annyit lehet smárolni amennyit csak akarok (csak kelletik magukat), viszont ha oda kerül a sor kiderül, hogy félnek a f*sztól, ezektől már kivagyok teljesen. Mai fiatalság még ribanckodni sem tud rendesen. Milyen helyek jöhetnek még szóba?


16/F (Nem kell oltani a korom miatt, amiket le akartok írni, feltételezhetően mind hallottam már. Köszi.)


2010. aug. 21. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Hallod ekkora parasztot mint te már ne haragudj... így beszélni a lányokról.. Nem tudom h hol laksz de nagyon nagy kurv*k lehetnek ott, hogy veled smárolgatnak...

17/F

2010. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
ezen az oldalon is rengeteg van, ismerkedj velük
2010. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
3-as vilamos gubacsi úti végállomás. Olyat keress, akinek nincs stricije, hogy ha átverne, akkor megverhesd, és visszavedd a pénzed.
2010. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
társkeresők XD
2010. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

nem hiszem, hogy félnének, csak van egy szint, ami alá nem süllyednek, és te ez alatt vagy

jóval alatta

2010. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

Mai fiatalság még ribanckodni sem tud rendesen. :DDD Ezen behaltam gecc!!! Amúgy minden szavad igaz, 1. hozzászóló szerintem zacskóban él v nemtom..


Disco am legjobb hely ilyenre mi úgy szoktuk, hogy egy este alatt 8-10-15 csajhoz megyünk oda max 10 percet szánny rájuk aztán menny a következőhöz. Ezekből összejön 1-3 kúrás általában.. 19/F

2010. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Jah persze elkérjük az összesnek a számát!!!
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mind szűz, de ennek ellenére megy minden (azon kívűl), aztán ha "helyzet" van, bemondják a bocsit. Akkor minek csinál akármit is? Egy este alatt végignyalja 5 fiú száját... Szánalom komolyan.
2010. aug. 21. 20:24
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért tőlem mégis kapsz egy oltást:D

Szerelemről már lemondtam.... 16F. Hát korán feladod:D

2010. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy csak egyelőre mondok le. Nem hiszek a tini szerelemben.
2010. aug. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!