Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki férfinak a gyöngyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki férfinak a gyöngyből készült karkötő?

Figyelt kérdés

40-es éveiben járó férfiról van szó. Meg szeretnék hálálni neki valamit ezzel. Van egy karkötője, az csomózással készült.

Egy egyszerű karkötőre gondoltam, olyan mintával, amiről tudom, hogy szereti. Nem vastag, nem csicsás, de gyöngy... Nem akarom, hogy esetleg a kukában landoljon. Szerintetek? Mennyire viselik el a pasik a gyöngyből készült dolgokat?


2010. aug. 21. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem b*zis. De nemtom, lehet, hogy úgy néz ki az ember hogy még illik is a stílusához :/
2010. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egy férfias férfiról van szó, nem pedig egy nyámnyila b*zis kinézetűről... És pont ezt nem tudom eldönteni, hogy b*zis vagy nem b*zis?

Egyébként piros-fehér-zöld a minta, ez önmagában nem teszi b*zissá.

2010. aug. 21. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:

attol függ mert ha egy ilyet adsz neki : [link] az cink...!!!

de ha pl. fagyöngy az már jóóó :D(vagyis nekem tetszik)

2010. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nő hordja a gyöngyöket :)

Nem adnék férfinak gyöngyből készült karkötőt.

2010. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

eheeeee : [link]



(18:43-as)

2010. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Neeem, nem olyanra gondoltam, 18:43-as. :D


Akkor meg vagyok lőve. :( Most mit csináljak?

2010. aug. 21. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
gondoltam h nem olyanra csak......izé nemtom na :D:D
2010. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vigyél neki egy üveg jófajta bort :) Sőt, van ahol lehet is a palackra gravíroztatni, vagyis festetni szöveget.
2010. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
adj neki fa karkötőt az jóóláll fiúknak :D 18:43-as :D
2010. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Á nem, nem, bort nem akarok, mert valami ilyesmit szeretnék viszonozni egy kis aprósággal, ami tőlem származik és nem a boltban vettem. Ezért gondoltam karkötőre, de most már nem tudom mi legyen. :(

Fa gyöngyből nem szeretnék karkötőt csinálni, mert enek pont a színe lett volna a lényeg. Annyi a szépséghibája, hogy gyöngy. :S

2010. aug. 21. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!