Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A spermának mihez hasonlít az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermának mihez hasonlít az íze\szaga általában?

Figyelt kérdés

Nemreg teljesen veletlenul...egy pohar tej pihent nalam ejszaka es reggelre olyan szagu lett, mint a spermam. Az jo?:S


Az izet nem tudom hasonlitani, mivel meg nem kostoltam meg a sajat spermam, de nem is fogom.

Komolyan gondolom a kerdest.


2010. aug. 21. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a sperma íze/szaga az embertől függ. Ha valaki cigizik annak nem olyan mint aki nem cigizik. Az étkezéstől is függ. És egyéb ilyen dolgoktól.


Persze lehet, hogy rosszul tudom:/

2010. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az első. Mindenkinek más, meg se próbáld összehasonlítgatni, mert értelmetlen.
2010. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém paprikáscsirke ízű, és ha kevés vizet iszok, instant állapotba (porként) ejakulálok.
2010. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

a spermának g.eciszaga van.


Amúgy annyira büdös, hogy egy jóérzésű lány a közelébe sem menne, ha úgy találkozna vele, hogy nem tudná mi az.

Ha például egy lezárt tejesdobozba azt töltenének, minden lány elhányná magát, amikor kinyitaná.


Ennek ellenére néhányan kéjes áhítattal képesek elfogyasztani.

Gratulálok nekik.

2010. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rozika10 ***** válasza:
tényleg ember függő és befolyásolja hogy mit evett vagy ivott a pasi, például egy jó tengeri gyümölcsös pizza után egész más ize van, és ez tapasztalat!
2010. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!