Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet olyankor tenni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyankor tenni ha a pasi Korfun él én meg itt Szegedhez közel?

Figyelt kérdés

Az egész egy nyaralással kezdődött... elmentünk a barátnöimmel Korfura ahol utolsó elötti nap megismerkedtem egy ottani fiúval,szinte le vett a lábamról,ha bár akkor volt barátom és vissza kellett tartanom magam h ne csaljam meg... de nagyon jól éreztem magam azzal a fiuval az utolsó két nap! Búcsúzáskor véletlen félig szájra ment a puszi! :P mikor hazaértem sokat chateltünk meg webkameráztunk,söt most is,minden nap,és mondja is h tetszem neki,nekem is ö,sööööt egymásba vagyunk habarodva,de a távolság miatt sajnos nem lehet köztünk semmi,és Korfura csak lehet jövő nyáron megyek ujbol,de az se biztos...én 18 vagyok ő 22...lehet csak szorakozik...de nem tudom...

Mit lehet ilyenkor tenni? El kell felejteni vagy?


2010. aug. 21. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

..vagy ki költözöl korfura egy fiú miatt..

..vagy ő jön haza egy lány miatt..

jó lenne, ha az ember csak úgy rohanhatna az érzelmi fellángolásai után, de mindenhez pénz kellene leginkább..


mi kívülállók ennyiből ilyesmit nem tudunk eldönteni hogy most ő komolyan gondolja-e vagy sem.. :)

2010. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kössza választ...

Hát ha milliomos lennék simán kimennék mondjuk csak 3 napra is akár...de nem vagyok :P

2010. aug. 21. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majdnem mindenkinek vannak kalandjai..Megismerkedünk valakivel nyaralás alatt..Aztán napsütés,tengerpart,koktélok,bárok és pezsgés.Jóhogy elvette az eszed! A nyaralás erről szól.

Viszont ha reálisan belegondolsz, 2 napig voltál vele, az nem mondható túl soknak. Ő Korfun lakik, Te Szegeden, ő nem költözik oda és valószínűleg te sem fogsz 18 évesen kicuccolni Görögországba.

Pár hét és elfelejted, és túlteszed magad rajta, max tartjátok a kapcsolatot neten és jövő nyáron ismét lesz pár csodás napod vele.

Mást nem nagyon tehetsz.Még fiatal vagy!

2010. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hagyd hogy történjenek a dolgok, ha a sors ugy akarja folytatodik a dolog... talán nem most hanem késöbb, de lehet pár hónap es találkozol életed szerelmével.
2010. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Na? Meglátogattad a tagot ismét? :D


Vagy dobtad a pasid itthon,a görög is már a múlté és elmentél nyaralni idén a Balcsira, gondolván az nincs is oylan messze? :D

2011. júl. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem járok én a Balcsira :D és ugymond a görög pasi nemkeres,dehát mért lett volna ez másképp...Amugy meg az Adriai tengeren voltam :D
2011. aug. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!