Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit strandon ismertem meg.És azóta sokat találkoztunk meg sokat beszélünk msn-en is.

Tudja hogy nekem tetszik.De én már többet érzek iránta.Azt mondta hogy jól nézek ki.meg hogy neki is tetszek.

De most volt bulizni egyik pénteken és összejött egy lánnyal.És nem tudtam róla csak egyszer sétáltam barátnőmmel a városba és hát láttam őket kézen fogva ott csókolgatták egymást:(és nem bírom ki:(kb 1,5 hete járnak:(most megmondjam neki hogy többet érzek iránta mint egy barát??Vagy hagyjam őket és ne mondjak neki semmit.??


2010. aug. 20. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elkéstél. Nyugi, gondolom nem vagytok többek 16-nál, találsz mást :)
2010. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg míg szétmennek.
2010. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd már akkor, ne szedd szét, mert szerintem neked se tetszene, ha együtt lennél egy fiúval és egy másik srác elkezdene csábitani..várd meg még szét mennek..ha szerencséd van akkor nem lesznek sokáig együtt..
2010. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 16 leszek ő meg 18 lesz
2010. aug. 21. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!