Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen pasi normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasi normális?

Figyelt kérdés

Volt barátomról lenne szó, kavart mellettem a kapcsolatunk alatt az exével. Aztán szakítottunk, hülyített még, az exe végleg kidobta, eltelt pár hónap míg nem beszéltünk. Mostanában újra jóba lettünk, azt hittem megváltozott.

Hívott házibuliba sokszor, én leráztam mindig, kb 4-5 alkalommal. Jött azzal h csak velem lenne kedve találkoznia, mással nem.

Múlthéten igent mondtam neki egy meghívásra, mondtam, h majd megbeszéljük a dolgokat, a pontos részleteket h mikor és hol találkozunk, msnen konzultálunk. Tegnap feljött, fent volt egy órát kb, de rám se írt hogy mi van a partyval (ma lett volna). Azóta nem is beszéltünk. Ő húzta mindig az agyam, h találkozzunk, és számtalanszor eljátszotta már velem h udvarolt, vagy hívott vhova, és mihelyst igent mondott megfutamodott, és le se szart. Mintha vmi kielégülést jelentene neki, vagy nem tudom.. Barátnőm azt mondja h tuti van valami agybaja... Én nem tudom, de annyi gerinc lehetett volna benne h rámír h "bocs, de hagyjuk a közös bulizást".

vagy én várok túl sokat?

Egyébként soha nem feküdtem le vele!


19/L


2010. aug. 20. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szájhős.


Azt mondja, hogy szeretne veled találkozni, de fél. Aztán úgy állítja be a dolgot, mintha a te hibád lenne, hogy nem jött ő össze és ő akarta..


Szerintem sz**d le :) Nem éri meg, hogy ezen idegesítsd magad.

2010. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SOHA. SOHA. ne probáld megérteni a logikájukat. nem mondom hogy minden fiu 'hülyebunkófasz' de tény hogy teljesen máshogy gondolkodnak. keress olyat akit legalább minimálisan megértessz ;] ez nem az ő hibájuk, nem is a tiéd. ilyen ez az egész ennyi. (de lehet hogy bunkó is)
2010. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első: nem fél ő semmitől. 24 éves már, de a kapcsolatunk alatt is hülyének nézett, nem értékelt, azt hittem változott a dolog de nem. Nem terveztük h újra kezdjük, szimplán barátként mentünk volna... de úgylátszik rájött h mennék vele, így megfutamodott. Szerintem azt hiszi megkaphatna ezzel újra érzelmileg h igent mondtam neki.
2010. aug. 20. 22:42
 4/7 A kérdező kommentje:
azóta változott a dolog, hívott újra találkozni, az előzőt lemondtam... írkálja h fussunk össze, bulizzunk együtt, stb. Belemenjek? Nem tudom h megérdemli-e...
2010. aug. 24. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

LOL

Te miért nem írtál rá, hogy helló na akkor mi lesz a bulival? Egyszerű dolog lenne ez, de bonyolítani kell.


Amúgy meg ha egyszer leszarta a fejedet, most csak azért keres mert egyelőre nincs már, aztán majd ha lesz más, akkor nem keres. Agybaja nincs, csak egyszerűen kavarós fajta. Vannak ilyenek, de velük meg kell szakítani minden kapcsolatot, szédítsenek mást! ;)

2010. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazad van.. én azért nem írtam rá, mert alig voltak akkor msnen, meg ismerem annyira hha én keresem akkor bebeszéli magának h akarok tőle még valamit, és odáig lenne meg vissza tőle :D
2010. aug. 24. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
aki alapból ilyen szórakozós attól ne várj sokat.az én volt barátom azt játszotta h. bulikban mindig megismerkedett vkivel,aztán dobott,de nem jött össze azzal a másik csajjal és visszakönyörögte magát.majd évekkel később azt magyarázza nekem h. megváltozott és milyen jó lenne megint együtt,csak ebbe az a bibi,h.közben meg van barátnője.Szóval ennyi.Lehet a te exed más,de ha ebből indulok ki akkor inkább hagyd a fenébe.legyetek jóba,de ne hagyd h. kikezdjen veled.
2010. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!