Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barna szemű lányok, igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna szemű lányok, igaz, hogy nektek csak a barna szemű srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nos, én kék szemű vagyok, bár lehet, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítok neki de úgy vettem észre, hogy a kékszemet nem szeretik a nők.
2010. aug. 19. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De szeretik, miért ne szeretnék. Nekem barna szemem van, a barna szemű/hajú/bőrű pasik jönnek be, de ez az én egyéni ízlésem. Azért tetszenek, mert én is ilyen vagyok. Ettől függetlenül még van rengeteg barna szemű lány, akinek bejönnek a kék szemű pasik. Meg végül is annyira mindegy, hogy milyen szeme van.
2010. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én barna szemű lány vagyok, a párom zöld szemű :) Akkor se lenne semmi ha kék szeme lenne :)... Szerintem ez teljesen mind1 :)
2010. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
milrt csak a barna szemű lámyokra volnatkozik a kérdés? :D
2010. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Páromnak barna szeme van, nekem zöld, s nincs belőle baj :)


ff

2010. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 BeerHunter ***** válasza:
Én nem vagyok lány, e a b.nőm az. És barna szemű. Én kék szemű vagyok. És szereti. Sőt, néha mondogatja, hogy mennyivel jobban tetszik neki a kék, mint a barna.
2010. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

már miért csak a barna szeműek jönnének be?:D

baromság..

2010. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
komolyanmondom-.-
2010. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ez akkora fas.ság. Miért neked csak a barna szeműek jönnek be? Na hát a csajoknak sem ez számít, hanem az összkép, és a kisugárzás. Nekem spec minden típus bejön, szőke, barna, kék és barna szemű, és a vöröseket is kedvelem.

18L

2010. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A kék szemet szeretik a nők!

Persze egyéni ízlés, de szerintem elég sokan szeretik, vagy másoknak nem a szemszín a legfontosabb.

ÉS az hülyeség, hogy a barna nők a barna fiúkat szeretik, szerintem teljesen mind1 egy ember szemének a színe.

2010. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Barna a szemem, de nekem a kék szeműek jönnek be...boccs...
2010. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!