Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom meleg, vagy ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom meleg, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Én 18 éves csaj vagyok, a barátom pedig 19/f. Van egy nagyon jó barátja és általában sziával köszönnek egymásnak, de olyan is volt már, hogy öleléssel üdvözölték egymást.
2010. aug. 19. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tyűűű...és te leszbikus vagy, ha megöleled a barátnődet?
2010. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ettől még bőven hetero.
2010. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez normális ;) Köszi a válaszokat! :)
2010. aug. 19. 20:49
 4/6 anonim válasza:
nagyon valószínű h nem meleg vannak olyan fiú barátaim akik ha régen nem látták egymást még puszit is adnak egymásnak pedig náluk "heteróbb" pasik nem kellenek a világra. úgyhogy nyugi nincs ezzel gáz.
2010. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nah ezt nem értem a csajoknál.ők nyalakodnak egymással együtt járnak wc-re mint pl. ami az osztályomban csinállnak az már undorító egymás seggét verdesik mellét fogdossák ölelkeznek stb stb...(mondjuk nem csak ők eddig szinte az összes környezetemben élő nő ezt csinállja)de ők kikérik maguknak nem lezbik aztán netán történik 1 ilyen h megöleli az 1-ik pasi a másikat és már homár.Nagyon furán működtök tik nők... :/
2010. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Senki nem érdemel meg egy ilyen ostoba p*csát.
2010. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!