Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rudtánchoz mi kell? hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rudtánchoz mi kell? hogyan lehet gyakorolni? Mire kell figyelni? Lehet valahol tannulni?

Figyelt kérdés
csak a pasimat akarom elkápráztatni, közönség nem kell :D
2010. aug. 18. 18:38
 1/10 anonim válasza:
22%

Szép sorban:

A rúdtánchoz rúd kell, és egy ember aki táncol.

Gyakorolni egy rúddal kell.

Arra kell figyelni, hogy legyen rúd, és te.

Lehet, a k_rvaképzőben.

2010. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress rá a youtube-on
2010. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
első válaszadonak , bocs de én csak 1 embert akarok elkáprásztatni, nem az a csaj vagyok aki ha már meg van a pasi akkor fokhagymával bufögve járkálok előtt
2010. aug. 18. 18:48
 4/10 A kérdező kommentje:
a youtuben versenyeket láttam , ott tetszett meg
2010. aug. 18. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
pirner almánál is lehet tanulni meg van egy pár ilyen tánc stúdió keress rá :)
2010. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az elsőnek igaza volt :)))

Ne haragudj meg rám,de még nagyon kis gida lehetsz ha azt hiszed hogy ez majd izgalmas lesz a pasidnak.

Arról nem is beszélve hogy a rúd,amin vonaglani akars h lesz felfúrva meg csavarozva?Mert annak el kell bírnia a súlyodat.Meg gondolj bele... belefektetsz egy csomó energiát és...hányszor fogsz rúdon táncolni utána?Minden este?Vagy minden hétvégén?

Lehet h ha beíratkozol egy tanfolyamra vagy egy suliba azzal jobban elkápráztatod.

2010. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem ezt is lehet élvezni, még ha csak magamnak táncolok is, olyan mint egy sport , és szerintem tetszene neki :D
2010. aug. 18. 19:47
 8/10 anonim válasza:

Nos gyerekek, és most beszéljetek a szüleitekről, kinek mi a hobbija, mit sportol.

Pistika, a tiéd?

-Görkorizik

Zolika, a tiéd?

-Snowboardozik

És Balázska, a tiéd?

-Rúdtáncol!

2010. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
20/ L vagyok miért baj a ha a páromat ezzel lepném meg karácsonyra tuti jobban örulne mint a sálnak ,amugy meg annak aki azt irta tanuljak : a corvinuszon vagyok negyedéves :P
2010. aug. 18. 21:00
 10/10 anonim válasza:

Nem hiszem.

Lepd meg egy jó estével inkább. Nem kell rúd, táncolj erotikusan magadtól.

2010. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!