Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon gaz, ha korulottem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gaz, ha korulottem mindig van mindenkinek valakije csak nekem nincsen?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek bulizni,hulyen erzem magam mivel midnekinek van korulottem valakije.17 vagyok,es sosem voltam meg boldog,nem tudok olyan fiuval jarni akinek en tetszem,ugyanis akinek en tetszek az biztos nem tetszik nekem! Aki pedig nekem tetszik ram sem nez soha!

Imserkednem kene,,,de neha nehezemre esik valakivel eloben beszelgetni,ugyanis megvagyok szokva aval,hogy neten komunikalok es nem kell senki szemeb nezzek!

Hogyan szerzzek uj baratokat?

Hogyan kene boldog legyek,egy fiuval?

Hogyan erhetnem el,hogy ne erezzem magam en is mindig cikin egy bulin?


2008. dec. 3. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
hát próbálkozni kell. beszélgetni .esetleg vidd magaddal a netedet és írjál valamit a srácnak.viccen kívul : ne csinálj problémát, nem olyan ciki, nem muszáj annyira rohanni az élettel.majd eljon a tiéd is aki neked is tetszik és viszont.de azt komolyan gondoltam, hogy beszélgetni és a szemébe is nézhetsz, ha nem vagy szégyenlos vagy akkor is ha az vagy.anélkul nem megy.elso, hogy megnézitek egymást
2008. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szar érzés, az tuti.


Mozdulj ki otthonról és pl ne neten keresd a válaszokat, hanem gyűjts tapasztalatot. Ha teljes hosszában pofára is esel, akkor is előrébb kerültél.

2008. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!