Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válasza érdekelne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válasza érdekelne, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy a mai világban tényleg csak a külső számít?


Ha megismertek egy lányt, aki kedves, aranyos, odaadó... kedvelitek is őt, de van rajta némi plusz kiló vagy épp nem túl nagyok a mellei, nem sminkelni agyon magát, akkor szóba sem jöhet, mint partner?!


Egy intelligens, kedves, házias lány csak mert nem 100% a külső szóba sem jöhet?


Itt ne a nagyon férfias vagy elhízott nőkre értsétek. Teszem fel 10-15 kg plusz van rajta betegség miatt, de összességében nagyon szép lánynak mondott labdába sem rúghat?


Inkább kell a pláza cica? Vagy mi a vélemény? Mert én ezt látom a társadalomban.


Megtud még valakit a mai világban fogni az, hogy egy nő értelmes, gondoskodó, kedves, szépen beszél, nem a b.meg a kötőszó.. stb?



#Klasszikus nő
2021. febr. 27. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Jól és sokat szopjon, keveset beszéljen.
2021. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt plaza cica baratnom es sose akartam plazacicat. Szerintem ha nem instagramon vagy facebookon ismerkedsz akkor remelhetoleg nem futsz bele sokba.
2021. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.- es:

Agytrösztök kíméljenek. Volt 1 kérdés, arra szeretnék csupán választ, baromságok nem érdekelnek.

2021. febr. 27. 13:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"a mai világban tényleg csak a külső számít?"


Nem.A külső kelti fel az érdeklődést,de találkoztam már nem egy olyan nővel,aki addig tetszett,amíg meg nem szólalt.

2021. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ért egy csalódás (valószínűleg) még nagyon is azok számítanak amiket te magad is leírtál és nem kizárólag csak a külső.
2021. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a háziasság és az odaadóság nem számít, az csak pozitív! Jó lenne végre eljutni odáig így 2021-ben, hogy ne a cselédkedési hajlandóság és képességek legyenek fontosak.
2021. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6- os kommentelő!


2021- ben miben nyilvánul meg egy lány nőiessége, mi a vonzalom , szerelem alapja?


A külcsín és a pénztárca?

2021. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen sokat számít a külső, mint ahogy a lányok esetében is döntő tényező. Férfiként el járok edzeni figyelek a kajára meg arra hogy ápolt legyek, szerintem ez lenne a minimum, ha semmilyen egészségügyi problémája nincs a lánynak ami megakadályozza ebben. 30/F
2021. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8- as kommentelő!


Nyilván, ebben osztozom a véleményeden.


De azt nem tartom normálisnak, hogy a belső értékek semmit nem számítanak, csak a külső.


Hidd el ápolt nő vagyok, adok magamra, de nincs arra idom és energiám a munkám mellett ( elég rendszertelen miatta az életem) hogy én mindig top 10- es csajként , belőtt hajjal és mindig tökéletes sminkben menjek még a boltba is.


Szerintem érted , hogy mire gondolok.


És mindig azt látom, hogy a férfiak zöme sír amiatt, hogy jaj a lány, akivel összejöttek, mennyi pénzt ver el magára stb és hogy nem beszélnek egy nyelvet .... akkor miért a külső az elsődleges szempont partner választásakor?

2021. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8# vagyok. De számítanak a belső értékek viszont fordított esetben te melyik férfit választanád?

1. Ápolt, nagyon jó belső tulajdonságokkal rendelkezik, de semmi extra ezen kívül.

2. Ultra helyes, Olyan mint egy görög szobor az összes ismerősöd irigykedne rad hogy Ő a barátod, belső értek semmi extra épp az a határeset akire meg azt mondod normális.


Varj kitalálom.. ez erről szól sajnos

2021. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!