Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire kiábrándító az öltözékben a kislányos öltözködés?

Figyelt kérdés

SZABADIDŐEN


Alapvetően kislányos az arcom pesig 25 vagyok. Ezt sminkkel kompenzálva kívánatos leszek, de otthon ha ez nincs és felveszem a szabadidőruhát akkor talán még 18 nak se nézek ki, inkább 13 nak..


Ugye pufi mellény, sima egyszerű 540 ft os sapi, cigányasszonytól vett 1000 ft os nadrág. Kutyám van szval már csak azért is a piac stílus.


2021. febr. 26. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kutyám, de meg van nevelve. Én veszek melegítőt, mackónadrágot a pepcoban, hozzá egy szebb pulóver, és mégsem kerül vagyonokba.. A kislányos stílus alapesetben combzoknit, színes cuccokat, kantáros szoknyát/gatyát jelent. Nekem legalábbis. 22L
2021. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ennyiből így nehéz meg mondani, ismerni látni kellene!

F

2021. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!