Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-23 év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-23 év körüli férfiak, veletek is így volt? Ez valóban így van?

Figyelt kérdés

Külföldi fórumon olvastam, hogy 19 éves kor körül/után megáll a pénisz növekedése ezután a kor után inkább (nyugalmi állapotban) vastagodni fog a pénisz.

Illetve a herék is növekedésnek indulnak és kb. 23 éves kor felé éri el végleges méretét?


Veletek ez hogyan történt? Valóban így van?

Jelenlegi korotokat és azt is leírhatjátok hogy mikor vetted észre ezeket.

19/F


2010. aug. 17. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Írhatnak idősebbek is, hogy fiatal korukban hogyan volt, milyen folyamatban történt a növekedés.
2010. aug. 17. 17:42
 2/3 anonim ***** válasza:

látom, senki sem írt tapasztalatot, én sem fogok, ennek pedig az az oka, hogy ez a 'minden másnap megmérem, hogy nőtt-e' állapot beteges! A médiának köszönhető, hogy sok fiatal srác görcsöl rá arra, hogy neki mekkora. Én nem méregettem állandóan, hogy mennyit nőtt tegnap óta...

Úgyhogy ne foglalkozz ezzel, a lányokat sem érdekli, ha már oda kerül a dolog... használni tudd, az a lényeg.

25/f

2010. aug. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha sokat vered akkor nöni fog.

ha meg azt szeretnéd, hogy jo vastag legyen akkor kloffolo meg kompresszor.

2010. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!