Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit akar? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, rohadt nagy az arca és nagyon el van szállva magától látszólag a semmire. Kb. 1 hónapig fűzött, mire lefeküdtem vele. Életemben nem volt még ennyire jó a szex.. Megtörtént azóta mégegyszer.. Ő totál szeretethiányos, állandóan bújik, meg kéri h simogassam a fejét, stb..

Lényeg a lényeg, írtam neki egy sms-t, hogy ha már úgyis 3 hét múlva elmegyek(külföldre tanulni), mi lenne ha gyakrabban összefutnánk? Erre annyit írt, hogy nem tud nekem semmit ígérni, de még biztos összefutunk. Visszakérdeztem, hogy ki kért ígéretet, és mégis hova rakja magában, hogy nekem kényelmesebb vele összejárogatni mint valakivel a 0-ról elindulni? Nem válaszolt semmit.

Nem értem az egészet.. Segítség! Nekem kell ez a pasi:D


2010. aug. 17. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ez tipikus.

nagy arc közben szeretethiányos és ha van valaki aki jelent számára valamit (ez vagy te) azzal is ilyen "menő vagyok leszarok mindent nemérdekel milesz" módon viselkedik.

de végülis "10-ből 9-et az izgat ha szarba se veszed" ez igaz.


annyi hogy ugyis össze fogtok futni gyakran meg lehet belőle valami, csak most adja a nagy kisfiút, hogy őt nem izgatja annyira a dolog.


szerintem erről van szó

18/F

2010. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!