Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lesz valaki szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert lesz valaki szerelmes a vele egynemu tarsaba?

Figyelt kérdés

Ennek vannak lelki okai vajon? Vagy ez divat?

Tenyleg erdekel a dolog, nem provokativ jellegu, es nem is diszkriminativ!


2008. dec. 2. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
A homoszexualitás egy genetikai zsákutca, szaporodásra képtelen egyedeket eredményez. Megfigyelhető szinte minden állatfajnál.
2008. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Jól mondja az előző hozzászóló!Sajnos a homoszexuálisok genetikailag hibásak.
2008. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem eredményez az semmit, csak rossz példát. :)

Amúgy meg agyi rendellenesség, és mint első kedves válaszolónk már utalt rá: evolúció-ellenes, tehát elképzelhető, hogy mégsem normális dolog.

2008. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Én azt nem értem,hogy egyre több van...Vagy eddig is ennyi volt,csak nem vállalták fel?Mert azért nagyanyáink idejében nem hinném,hogy ennyi volt!
2008. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Az a legszebb az egészben, hogy az a kijelentés, hogy evolúcióellenes igencsak merész. Hiszen amennyiben genetikai, és mutációval jött létre, akkor ha az evolúció egy szükségtelen zsákutcája lenne, már régen lekopott volna ez e jelenség. De ez nem történt meg, pedig ősidők óta tudunk homoszexualitásról, akár az állatok, akár az emberek között.
2008. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Srapnel ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva:


Alapvetően genetikailag meghatározott a HAJLAM, amire rárakódnak az élet, neveltetés, környezet lelkileg megnyilvánuló hatásai. Az érdekes az, hogy 4%-ra tehető a született homoszexuális férfiak aránya, ráadásul heteroszexuális férfiaknak is vannak időnként, vagy voltak már homoszexuális gondolatai, úgyhogy ez nem egy két külön pont, hanem egy folytonos skála.


Az, hogy az ember nem kifejezetten csak a test kémiai jelzései és neme alapján, hanem gesztusok, vélemények, viselkedési minták, stb. alapján is keresi és leli meg a másikban a szimpátiát, eredményezi azt, hogy néha az utóbbiak dominálnak és történetesen az egy egyező nemű, mert az embert jobban szeretjük a másikban, mint a férfit/nőt. Akik a kapcsolatokat inkább lelki, mint biológiai szinten élik meg (amolyan érzékeny fajták), azoknál talán nagyobb arányban van lelki eredete, mint a többieknél.

2008. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Azt nem írtad, hogy fiú vagy vag ylány. De majdnem mindegy. Nézd, a homoszexualitás 100%-bam elfogadot szexuális és nem csak szexuális (!!!) irányultság, nincs semmi kivetnivaló abban, hogy ha szerelmes leszel fiú létedre egy neked tetsző srácba. Én nagyon ledöbbentem az egyik válaszon itt, hogy genetikai hiba lenne, ugyanis valóbanm genetikai alapokon nyugszik, de hogy miért lenne hiba, azt nem tudom. Én pszichológusként azt mondom neked, ne aggódj, nem vagy egyedül, rengeteg meleg srác van, nem nehéz társat találni se, és a hülyékkel meg ne foglalkozz. Valóban egy dolog a genetikai hajlam, és egy másik dolog, hoyg ez a hajlam ki is fejlődik-e az emberben cvagy sem, nos ez utóbbinek rengeteg tényezője van, társaság, neveltetés, környezet stb. De azt tudom tanácsolni, csakis úgy élj, ahog yte érzed magad boldognak, nagyon sok fiatal srác szembesül a problémával amikor szülei pl. megtudják, de hidd el, a vihar csak átmeneti, és hamar elül a téma, majd megszokják, tudod minden csoda csak 3 napig tart.

Úgyhogy ne hagyd magad, első a te életed nem pedig a másoknak való megfelelés, mert így soha nem leszek boldog, ez a minimum. Aki poedig barátiod valóban, az így is el fog fogadni, ha pedig nem, akkor nem is igazi barát, akkor meg minek? Én magam nagyon sok intelligens, értelmes meleg srácot ismerek, szépen élik az életüket és semmi gond. A mai fiatalok köztött egyre kevésbé probléma, a gond inkább idősebb generációkkal szokott lenni, hogy ezt elfopgadják, de saját tapasztalatom, hogy mai tinik már egy ilyen hírre fel se kapják a fejüket, hiszen ahokl én vagyok pl. eg ygimiben, csak kapásból 4 meleg srác van aki nyíltan meleg, aztán aki meg nem nyíltan arról nem is tudok, esetleg feltételezhetem. És semmi gond nincs ezzel, hidd el. Ha kérdésed van, tedd fel nyugodtan emailben, és arra vigyázz, hogy szigorúan csak 14 év felettivel ismerkedj, akkor jogi probléma se lehet.

Lényeg: Nincs itt semmi probléma!!!

2008. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy meg agyi rendellenesség, és mint első kedves válaszolónk már utalt rá: evolúció-ellenes, tehát elképzelhető, hogy mégsem normális dolog."


-Ezt olvastam fejjebb és ledöbbent mgeint. Hadd kérdezzem meg, te hol élsz? Megnyugtatlak, hogy egészen biztos, hog ya te ismeretségi körödben is van meleg ember, csak ha ennyire szűklátókörű vagy akkor természetesen te leszekl az utolsó aki erről értesülni fogsz, hiszen az illető rokon/ismerős látván ezt a hozzáállásodat, pont előtted fogja alegnagyobb titokban tartani. És akkor arról is megnyugtatlak, hogy nem "agyi rendellenesség", kicsit olvass utána legyél szíves, mielőtt zöldeket beszélsz! Csak egy példa: mivel tudják rólam ismerősök, rrokonok, hog yén abszolút nyíltan kezelem ezt a kérdést (heteroszexuális létemre!!!), érdekes módon a kis 17 éves unokaöcsikém eddig csakis nekem merte elmondani, hogy bizony neki is igen gyakran megtetszik egy szép srác. Aztán mindenki másban meg a nagy csajozós srác képe él ... én meg persze jókat nevetek magamban. Csak tudod egy a szomorú: mégpedig hogy ez a srác feltehetően emiatt rengeteget szenved magában, és hatalma smegkönnyebbülést jelentett neki, hogy akár cak nekem el merhette mondani végre. És akkor már nem is mondom, hog yalá becsülitek nagyon a %-ot, ugyanis jóval nagyobb arányban van jelen a homoszexualitás mint azt írjátok, hogy pl. 4 %, nem tudom, ezt mégis honnan vetted, de egyrészt igen nehéz meghatározni, másrészt a legfinomabb becslések is 10%/ körülre teszik, harmadrészt akkor azokkal mit kezdjünk, őket hova soroljuk, akik heteroszexuálisak de kamaszként vagy akár 20-on egykétévesként bizony alkalmanként nagyon is jól érzik magukat egy sráccal, és jön a negyedik összetevő, akik pedig csak gondolatban mennek el odáig, hogy miylen jó lenne és mennyire izgatja őket, tele vannak homoerotikus gondolatokkal, de persze a környezeti elnyomás hatására nem merik ezt felvállalni. Még eg yvalamitz hadd jegyezzek meg, mert ez is fontos: ha kamaszként van pár kalandja valakinek azonos nemmel, az közel sem biztos, hogy homoszexualitást jelent, nagyon sok olyan eset van,hogy a helyzet adja magát, pl. elég egy közös tusolás kettesben edzés után és hops megtörténik ez--az, holott aztán teljesen heteroszexuális felnőttek lesznek később. Ez amolyan kíváncsiság kategória sokkal inkább kamaszkorban, tehát nagyon fontos az illető kora is emiatt, de akérdező ezt nem írta sajnos.

2008. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"Én azt nem értem,hogy egyre több van...Vagy eddig is ennyi volt,csak nem vállalták fel?Mert azért nagyanyáink idejében nem hinném,hogy ennyi volt!"


te sokeszű, mindig is ennyi volt, csak annyi a különbség, hogy ma jobban felvállaják ill,. többen

, pedig ez még mindig csak a kisebbség akikről nylítan tudunk, és akkro optt van a hallgatag nagy többség ... elgondolkodtató, de ne gondold, hogy régebben kevesebb volt, csak ugye a konzervatívabb nevelés, környezet miatt nem biztos, hogy mert léni az illető, ma meg a tizenéves otthon bejelenti a szüleinek és kb és jó esetben csak annyi a reakció, hogy ... semmi, mintha azt mondta volna, hogy elmegy játszani a haverokkal vagy boltba. Persze én ezt jónak tartom, mert még így is akad rendesen nagyon sok felvilágosulatlan sőt kifejezetten sötét ember, és nagyon fontosnak tartanám, hog ypl. középsikolákban is erről legyen megfelelő felvilágosítás, mert egy fiatal ma ezt felfedezi magán és szerencsétlen azt se tudja mit tegyen és mit ne.

Na ennyi ... vagyis eza téma sokkal hosszabb minthogy itt ki lehetne fejteni, de meg vagyok rökönyödve a sok hülyeség láttán, azért ezt hozzá kell tennem.

(egy poszichológus)

2008. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Srapnel ***** válasza:
A 4-5%-ot sok helyen olvastam. Igaz, volt olyan írás (biológusok és pszichológusok a szerzők), ahol 10% fölé becsülik.
2008. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!