Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a férfiundoromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a férfiundoromat?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok, ha a közelembe kerül egy is. Szinte hallom a mocskos gondolataikat rólam.

#gyűlölet #Írtózat
2021. febr. 6. 18:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Miért alakult ki?
2021. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
Költözz egy olyan környékre ahol nem az utánad-füttyögős munkások és a nőket előszeretettel zaklató kisebbség az uralkodó réteg.
2021. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
35%

12:


a kényszergondolatok kezelésére legjobb lenne egy 100%-os női nővérszálló. Esetleg egy női börtön.


A kedves kérdező visítva vágyná vissza a füttyögő kanokat.

2021. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

-Biztos a férfiakhoz vonzódok?

-Történt velem valami ami miatt a férfiaktól kiraz a hideg?

-csalódtam egy személyben, s nem tudom magam túltenni ?


Ha megvannak a válaszok, akkor utána tudod magad fejleszteni.


1.: igen

2.:igen

3.: igen


Ha kettesre es hármasra igen, akkor kifejteni, majd igyekezni megtalalni a problémát.


Ha egyedül nem megy nyugodtan kérhetsz szakszeru segítségét. Pl.: pszichológus, vagy ha nem szeretnél pénzt költeni, akkor vannak mentálhigiénés szakemberek akik TB alapon működnek. Legtöbb városban működtetnek ilyen létesítményt.

Nézz utána a googleban.:)

2021. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
41%
14-est kiegészítve, magyarul: beteg vagy, kezeltesd magad!
2021. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
73%

Jó lenne ha bevezetnék Magyarországra azt a szolgáltatást, ami az USAban megtalálható, miszerint minden körzethez tartozik egy pszichológus ingyen es bérmentve. Meg van szabva, hogy milyen gyakorisággal kell menni, vagy pedig a pszichológus megy házhoz. De nyilván mehetsz sűrűbben is, ha igényled.


A leléknek is szüksége van a törődésre, nem csak a testnek. Azért, mert valaki pszichológushoz vagy mentálhigiénés szakemberhez jár, még nem beteg. Ha edzeni mész sem vagy beteg csak a testedet tartod frissen.

2021. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

16.



Ez szépen hangzik, de aztán ami ebből megvalósul az kb. ez: https://www.youtube.com/watch?v=YOfWjxj3jQ0&t=93s


Mármint ilyen szinten van ellátva és helyén kezelve. Alulfizetett szociális munkásnak kezelt orvosok, ronda, lepusztult környezet, a segítség pedig annyi, hogy felírnak valami Frontint vagy Xanaxot a betegnek.

2021. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
Joker mar pszichiátriára járt, ez teljesen mas történet. De a film az nagyon jo volt. Moziban láttam, eszméletlen alakítás volt a színész részéről.
2021. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj velem. Nekem nincsenek mocskos gondolataim.
2021. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"Jó lenne ha bevezetnék Magyarországra azt a szolgáltatást, ami az USAban megtalálható, miszerint minden körzethez tartozik egy pszichológus ingyen es bérmentve."


Ez - Pesten legalábbis létezik.


Kérdező, miért akarod kezelni? Mert amúgy szeretnél kapcsolatot? Ha igen, akkor tényleg terápia, ha nem, egyszerűen kerüld őket.


Tényleg kiábrándító, főleg ez az oldal, és a leginkább az, hogy alig van pasi, aki "beszólna" a többinek. Így olyan, mintha mind ugyanazt gondolná.


Elárulom neked, hogy a sikertelen fogyásaim mögött ez volt, gyűlöltem a gondolatot, hogy szexuális lénynek lássanak. Néha nagyon nehéz visszafognom magam, hogy ne üljek le és hízzak vissza 35 kilót.

2021. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!