Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan érzésetek valakirõl, akit csak látásból ismertetek, hogy mindenképp meg szeretnétek ismerni?

Figyelt kérdés
Pl. nem tudsz valakirõl semmit, de úgy érzed iszonyúan vonz valamiért. Legszívesebben odamennél és megszólítanád. Akár párkapcsolat céljából vagy bármi más okból.
2021. febr. 6. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg is van egy ilyen sajnos.
2021. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért sajnos? :)
2021. febr. 6. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a kollégám a férfi és van családja.
2021. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan van ilyen.


Sőt ez egy teljesen általános probléma kb minden emberrel megesik.

2021. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, munkába menet.
2021. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem kb mindenkinek volt már ilyen esete.
2021. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a csaj akit hetente látok az üzletben ahová vásárolni járok, a másik csaj aki az utcánkban lakik de semmit sem tudok róla...
2021. febr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Nem gondoltál rá, hogy egyszer megszólítanád õket?

2021. febr. 7. 08:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer meg is tettem régen egy hasonló esetnél. Utána 3 hétig nem mentem abba az üzletbe.
2021. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!