Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, aki külföldön dolgozik de csak néha jár haza?

Figyelt kérdés
Nem örökké tart ez az állapot, néhány évről van szó.
2021. jan. 30. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ. Mennyi pénzt ad haza. Ha sokat, még hűséget is hazudok neki.
2021. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ideiglenes igen, akár én is kimennék addig.
2021. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Alkalmi vagy szexkapcsolatot bárhol találok. Mert hogy ez az lenne tutira.
2021. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha amúgy ismerem az illetőt, akkor adnék neki egy esélyt, aztán idővel valószínűleg én is kiköltöznék. N
2021. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáltam de nekem nem jött be, nagyon felemésztett a hiánya a mindennapok során...
2021. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehany ev mulva osszejohetunk, ha meg aktualis, de addig egy pasi kell, aki letezik. Nem beszelve a szerzetesi maganyarol idegenben, aminek eros a valoszinusege.
2021. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Ha eletem szerelme amugy az illeto, akkor igen, de semmi jora nem szamitanek. Plusz ha eletem szerelme, szerintem Libiaba is utanamennek, es nem o tartana el.
2021. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Simán, mellette lehet más.
2021. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést...


Ha a fiú addig itthon van, nyilván nem.


Ha a fiú ki tud és ki akar költözni a lányhoz (és kint dolgozna ő is) akkor nyilván igen.

2021. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha már kapcsolatban adódik egy ilyen lehetőség, talán tolerálnám, attól függően, hogy mennyi időről lenne szó. De direkt magam alatt nem vágnám a fát ilyesmivel.
2021. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!