Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hízni vagy nem hízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jázmika kérdése:

Hízni vagy nem hízni?

Figyelt kérdés
Úgy 7 éve kezdődött, nagyjából amikor először jött meg, úgy 12 lehettem. Azóta érzek folyamatos késztetést arra hogy meghízzak. Pedig nem akarok kövér lenni, mert szerintem undorító, de mégis felizgat a gondolat hogy dagi legyek. 14 éves koromban szándékosan meghízlaltam magam. Ez volt életem legborzalmasabb időszaka. A régi barátnőim egyre ritkábban hívtak el magukkal, a barátom is elhagyott. Az új iskolában meg nem tudtam beilleszkedni, teljesen elment az önbizalmam pedig nem tartom magam csúnyának. Próbáltam lefogyni,de nemsikerült,mert bármennyire kellemetlenül éreztem magam a testemben,mindig felizgatott amikor a tükörben nézegettem magam,és ilyenkor rendszerint túlettem magam mert még hízni akartam. 15 évesen már 73 kiló voltam,anyu is állandóan piszkált,hogy hogy nézek már ki,éshogy nem fogok kelleni senkinek.Olyan bűntudatom volt hogy állandóan hánytattam magam. Ez ígyment majd 1 évig, de úgy legyengültem hogy kórházban kötöttem ki,ott mondták,hogy bulímiám van.Elkezdett hullani a hajam,csúnya lett a bőröm és úgy néztem ki mint 1 szellem. Ezután 1 kicsit jobb lett,elkezdtem kungfuzni,ahol megismerkedtem a barátommal akivel azóta is együtt vagyunk. Azóta is megesik hogy kitör rajtam h újra meg akarok hízni,és ekkor felfalok mindent a hűtőből. Hányni már nem merek, ezért aztán másnap inkább nem eszem semmit. Szerencsére mostmár ritkábban vagyok egyedül, ezért nem esik meg olyan gyakran mint előtte. Bár most 60 kiló vagyok és mondhatni meg vagyok elégedve magammal,mégis rengeteget fantáziálok arról hogy meghízok,de félek hogy megint elveszítek mindent és azt nem élném túl még egyszer
2010. aug. 15. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológuson gondolkodtál-e már?
2010. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint rettentően szégyenlem magam emiatt,ezért aztán soha nem mertem erről személyesen beszélni senkivel sem
2010. aug. 15. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Leböklek.
2010. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj segitséget kérni, ha elmesélnéd a szüleidnek a problámát biztosan segitenének és nem hagynának egyedül ezekkel a gondolatokkal! A bulimia egy diagnosztizált betegség, tehát orvosra van szükséged! Ne félj és ne szégyelj segitséget kérni addig mig nem késő!
2010. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem jutott ki a családi idillből. Apám még a születésem előtt elhagyott minket csak képekről ismerem,anyám meg örök életben engem okolt minden baja végett, hogy apa elhagyta őt, tönkre ment az alakja meghogy a pasija miattam nem vált el a feleségétől,pedig már 15 éve jár hozzánk hétvégeken leinni magát és levezetni az indulatait. Kiskoromban sokáig nem engedett úgy öltözni,ahogy a többi lány, fiús ruhákat kellett hordanom és fotbaloznom kellett(anyám pasija volt akkor az edző aki állandóan kinevetett a többiek előtt,hogy milyen tehetségtelen vagyok).Egyszer kicsúszott a számom, hogy apa azért hagyta el,mert így viselkedik mint egy kikent k***a és a vége az lett hogy nyári szünetben ülhettem a 4 fal között,mert nem engedett ki sehova.A párom szülei mondják is mindig hogy költözzek hozzájuk, de azzal fenyeget hogy nem fog adni egy fityinget sem,én meg szeretnék jövőre leéretségizni és egyetemre menni hogy legyen esélyem elérni valamit az életben
2010. aug. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!