Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél nektek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél nektek hány próbálkozásból lesz valami?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiaktól kérdezem, ha odamentek egy lányhoz vagy ráírtok mekkora arányban utasítanak vissza?

Nekem eddig való életben 20-ból 20-szor lett visszautasítás, társkeresőn meg általában olyan 100-ból 95 annyit se ír, hogy bakfitty. A maradék is általában néhány üzenetváltás után abbamarad.



2021. jan. 26. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ez azért hülyeség, mert ha úgy mész oda, mint egy PUA csábmester, akkor 1000-ből maximum 5 fog kínjában számot vagy FB profilt cserélni veled, de annak se fogsz kelleni.


Ha viszont mondjuk egyetemen, házibulin, baráti társaságon belül, akiken látod, hogy érdeklődik, ott próbálkozol, akkor simán lehet, hogy 20-ig el sem kell jutnod, mert a harmadik összejön.


Főleg mivel csúnya vagy te is, különben 100-ból lenne legalább 30-40 matched, mint jóképű ismerőseimnek és legalább 2-3 nő még rád is írna, nem neked kellene rájuk.

2021. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel egyik sem kap figyelmet tőlem amig nem érzékelek bennük vmi figyelemre méltót, így inkább csak csüngenek rajtam, teszik az eszüket de semmi érdemleges.
2021. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyetemre már nem járok, a munkahelyemen csak férfiak vannak, a bulik hónapok óta zárva vannak, baráti társaságban meg nincsenek szingli lányok.

Csúnya nem vagyok, inkább átlagos.

2021. jan. 26. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Mire kell neked egy nő tulajdonképpen?
2021. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Társnak.
2021. jan. 26. 14:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Mihez?
2021. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy mihez? Az élethez.
2021. jan. 26. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Hova akarsz eljutni amihez kell vki?
2021. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Átlagosan 150-ből 1. De inkább 150-nél nagyobb ez a szám. Az élőket és online-okat is beleszámítva.

Mindezt az ismerőseim szerint átlagosnál helyesebb alkattal és arccal. Bele se merek gondolni hogy a többi férfitársamnál milyen arány lehet. Nem csodálkozom ha hagyják az egészet és nem foglalkoznak a témával.


Meg szoktam ragadni az élő ismerkedési alkalmakat is, de nem görcsösen. Ja és nem szoktam a többség szerinti ,,bombanőket" megszólítani, se írni nekik. Sejtheted kérdező hogy őket is beleszámítva milyen irányba tolódna el az arány. Igaz, ők általában nem is az eseteim.

2021. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100 bolha
2021. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!