Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és van barátom.

Szóval testvéremnek(20) az egyik haverjával párszor már összefutottam, amikor bent voltam a városba a barátaimmal. Odajött hozzám beszélgettünk, elvoltunk. Utána msn-en is rám írt egyik közös haverunk msnjéről. Olyanokat irkált hogy szeretem-e a f*szt .. meg h szűz vagyok-e vagy már át ment rajtam valamelyik motoros b*uzi. ( azért motoros mert nagyon sok barátom motorozik, barátom is, de akkor még nem voltunk együtt). Majdnem összevesztem vele, vagyis annyit mondtam h jobb ha nem beszélünk és elköszöntem tőle. Aztán ma barátnőmmel, és egy haverommal bent voltam a városba. Odajött hozzánk. Mondtam neki hogy nem azt beszéltük meg hogy nem beszélünk? Azt mondta hogy de csak msnen.. utána tök rendes volt velem. Viccelődtünk, dobáltuk egymást szotyival.. Sok olyan beszólása volt ami szexuális jellegű.. Utána az egyik haverom elment haza. Barátnőm pedig elindult beülni egy kávézóba. Én később indultam mert bicajjal voltam. Ottmaradtam a sráccal, meg odajött pár haverja. Mondtam nekik hogy megyek, erre a srác megszólalt hogy hagy jöjjön velem. Én gyorsan előre siettem, ő meg utánam futott. Utána a kávézóba meghívott egy kólára, csocsóztunk, akkor is velem akart lenni. Akarhat valamit, vagy csak szórakozik velem? Esetleg csak azt akarná tőlem? Szerintem nem is tudja hogy már van barátom. Amúgy 24 éves .. szóval elég furcsa ez :S Meg elkezdi hogy majd beszól már tesómnak h szia sógor.. Az a baj hogy kicsit bejön a srác.. de 24 éves szóval nem lenne vele érdemes összejönni azt tudom, meg persze ott a barátom is. Mit akarhat szerintetek? köszi aki ír!


2010. aug. 14. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarhat.
2010. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akarhat, de felejtős.
2010. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak meg akar dugni..Ez egy k*csög-.-
2010. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy szűk fiatal puncit akar, egy menetre.
2010. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!