Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? (Lent! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak? (Lent! )

Figyelt kérdés

Ha felvettem egy fiút msnre és ráírtam beszélgettünk ő is azért kérdezősködött, kedves volt. Másodjára márneki kéne rám írnija? 15

és mivan ha nem ír rám?:S nem akarok nyomulósnak tünni..


2010. aug. 14. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem ír rád, írj rá Te...

komolyan mondom, de nagy trauma.. Mi van ha nem ír rám!? Neki kéne?

örülnék ha csak ennyi gondom lenne ...

2010. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb problémád,kívánom neked..

Ha érdekled,úgyis rád fog írni..Ha nem,akkor meg hagyd..

2010. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem küldd el a krva annyába
2010. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez olyan butaság hogy kinek kel ráirni meg tökre nem is jelent semit csak azt hogy beszélgetni akarunk a másikal... nekem is van fiu ahogy feljön vagy én feljövök azonnal rámir és tudom hogy barátságnál soha nem akar majd tölem többet :D szeritem irj rá nyugotan
2010. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj rá. :) Ha ő is szívesen beszélget veled, akkor visszaír, válaszolgat.:D Ha meg nem, akkor vagy bunkőn és tőmondatokban válaszol, vagy leráz egy egyszerű indokkal.
2010. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!