Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik? Be kell jelentke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik? Be kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

A kórházakban a nőgyógyászatra be kell jelentkezni vagy nem?? Nem voltam még nőgyógyásznál de most el kell mennem és nem tudom hogy működik. Lécci legítsetek!!! Csak ormális válaszokat várok.

Köszi 18/L


2010. aug. 14. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, beutaló nem kell, az viszont kórháztól függ, hogy be kell-e jelentkezni. Szerintem igen. De csak annyi, hogy felhívod őket, és kérsz időpontot.
2010. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. aug. 14. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem! :)

F/27

2010. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Carena ***** válasza:
Igen,igen! Mindenhová időpontot kell kérni! De inkább ezt tedd telefonon!
2010. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem :)
2010. aug. 14. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket és kérj időpontot. Ha csak sima vizsgálatra mennél akkor lehet, hogy több héttel később kapsz csak időpontot, viszont sürgős eseteknél aznap is, úgyhogy ha fertőzés gyanú vagy fájdalmaid vannak, akkor azt is jelezned kell. Ha csak pl tablettát akarsz felíratni az nem számít sürgősnek.
2010. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű hogy csak későbbre kapok majd mert néhány kérdésem lenne csak a dokihoz és szeretném h megvizsgálna hogy minden rendben van-e
2010. aug. 14. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha csak pl tablettát akarsz felíratni az nem számít sürgősnek."


Így van, pl ha 72 órás tablettát akarsz felíratni akkor majd kapsz időpontot 2 hét múlva.

2010. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!