Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves JACKD, elárulod hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves JACKD, elárulod hány éves vagy?

Figyelt kérdés

:D Az a válaszoló vagyok, aki kérdezte az sp-s kérdésnél:D

17/L


2010. aug. 13. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ez aztán baromi fontos!!
2010. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Asszem 20 körül van, én is szoktam olvasni a válaszait, meglepően értelmes válaszokat ír, szóval tőle marhaságot nem sűrűn olvasok :)
2010. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

JACKD(ugó)


Már több mint 40 éve használatban lévő, audio csatlakozó. Mérete általában mindössze 2,5-6,5 mm-ig terjed. Főbb jellemzője, hogy fiatalabb készülékekbe is előszerettel csatlakozik be, ezért sok helyen a pedofilia szimbóluma:


[link]

2010. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2010. aug. 13. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

22 vagyok:)

es a jackd a Jack Daniel's-bol ered. egyszer voltam olyan hulye, h engedtem a hatamra testfestekkel felfestetni a Jack Daniel's-t egy rendezvenyen (tipikus topart, sunshine, bikinis csajok, 15000 loero, tuctuc zene...), csak valaki szetmaszatolta a veget. az egyik kepen meg ott allok nagy Jack D... felirattal. szal nem jackdugo:D

2010. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a masodiknak pedig koszi:)

meglepoen ertelmes valaszokat irok? ezt se surun mondjak erre:D

2010. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én olvastam a válaszaidat, hülye kérdésre persze lehetetlen okos választ adni, de normális kérdéseknél mindig normális választ adtál.
2010. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!