Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tusok mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tusok mindig csak elérhetetlen sztárokba beleszeretni?

Figyelt kérdés
ezzel csak magamat kínzom, hogy tudom ugyse lesz enyém... de csak a sztárokba tudok beleszeretni... kiszeretni meg nem tudok....
2010. aug. 13. 16:59
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs elírtam tudok * xD
2010. aug. 13. 17:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert még éretlen vagy. De nem baj ez, amíg az ember nincs 14.
2010. aug. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sztárokban nem szerethetsz bele hiszen ismerheted meg őket a médián keresztül. Egyrészt azért, mert kamerák előtt viselkednek, másrészt pedig nem is a magánéleti helyzetekben szerepelnek.


Amit érzel, az nem szerelem.

2010. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*sztárokba

*hiszen NEM ismerheted...

*kamerák előtt MÁSKÉNT viselkednek


bocs, fáradt vagyok xdxd

2010. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm egy suliba jártunk. Már mindketten elballagtunk. Ez gimiben volt szal ő lehetett olyan 18 én 17. És ő kijelentette,hogy Kurt Cobain-be szerelmes aki már meghalt 1994 ben. 18 évesen. Egyébként a lány iskolaelső volt de b@szhatta mert olyan volt a felfogása mint a kisgyerekeké. Ezzel arra akarok kilyukdani,hogy sokan nem növik ki és lehet te sem és örökké hülye hóbortjaid és szerelmeid lesznek.
2010. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam "szerelmes" sztárba, ráadásul külföldibe, mikor kisebb voltam, 12-13 éves. Akkor úgy éreztem nekem csak ő kell. Szerencsére hamar elmúlt ez nálam, és most 20 évesen jót mulatok az akkori önmagamon. Valószinű nálad is ez lesz. Mert rájössz, hogy a szerelem nem annyiból áll, hogy de helyes ez a híres srác és tetszik neked. Mert erről van szó csak, hogy tetszik neked a külseje. Belsőleg azt se tudod milyen(gondolom), lehet el se bírnád viselni.
2010. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!