Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valami enyhe jelzés lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami enyhe jelzés lett volna a tanárom felöl?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam a 25 éves tanárommal a parkban, ő is egyedül volt, én is és odajött hozzám, sétáltunk meg beszélgettünk.

Végül rákérdeztem a magánéletére, puszta kíváncsiságból. ( Jó viszonyba vagyok azzal a tanárral, olyan mintha egy haver lenne)

Mondta, hogy nincs senkije, de nem is igazán keresi a párkapcsolatot még. Mondtam neki, hogy feltétlen szóljon, ha mégis összejön valakivel(persze vicceltem).

Erre ezt a választ kaptam:

-Drágám, majd ha 4 év múlva leérettségizel és elmész a suliból, az első napon szólni fogok.


Elsőre csak néztem rá, nem igazán esett le, hogy mit is akart ezzel mondani, de végül ráhagytam és leléptem. :D


Ezt most mire véljem? Mért pont akkor szól majd, ha 4 év múlva én elmegyek a suliból?:O


2010. aug. 13. 14:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj, nem pont ide akartam írni, de most már mindegy. Bocsi. :)
2010. aug. 13. 14:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy azért, mert akkor már nagykorú leszel, és így talán már nem néz ki ilyen hülyén, hogy mások magánéletében vájkálsz, vagy azért, mert nem nézi ki belőled, hogy valaha is leérettségizel, és így nem kell majd betartania :P
2010. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te feldobtál egy magas labdát, amit ő leütött. Te elkezdtél vele kacérkodni (még ha te viccnek szántad, akkor is flörtölésnek tűnik erősen), ő pedig jobb híján szintén flörtölő mondattal válaszolt. Szerintem ne tulajdoníts ennek jelentőséget, és legközelebb került az olyan mondatokat, amelyektől te is, és ő is zavarba jöhet.
2010. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert akkor már nem lesztek függőségi viszonyban. Nagykorú leszel, és akár haverként is társaloghattok.

Addig a magánéletét nem kívánja megtárgyalni egy diákjával.

Szerintem.

Ne vonj le messzemenő következtetéseket. Ez nem arra utal, s baj is lenne, ha úgy lenne.

2010. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utalhat bármire,de ebben a stílusban csak arra utal,hogy nem szeretné részletezni a MAGÁNéletét..
2010. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oh, ez megnyugtató. :D

Amúgy mondom, jó fej tanár, tök laza, sulin kívül meg pláne, egyszer kétszer jött velünk "bandázni" ami elég érdekesen nézett ki, h nevetünk hülyülünk meg minden, erre másnap meg Jó napot Tanár Úr, kijavította a dogát?


Meg a volt páromnak és a barátnőm mostani párjának is olyanokat beszól(most nem részletezem), de nagyon laza. :)

2010. aug. 13. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:
utánna mi történt?mit mondott még?
2010. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mesélj!! még.! Amúgy azért mondta mivel nagykorú leszel és akkor közeledhet feléd.!
2010. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Jaj, diákkoromban én is álmodoztam az ilyen tanár-diák kapcsolatról. Izgalmas volt. Akadt is egy-két jó Tanár Úr. :P Az egyikkel kicsit kacérkodtam is, és hasonló helyzetbe is kerültem, puszi-puszi stb. :) De abba is maradt és semmi nem volt érettségi után. De amúgy szép emlék. :)
2010. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!