Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha nő létemre azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nő létemre azt akarom, hogy egy nő elégítsen ki?

Figyelt kérdés

Konkrét személyről van szó. Legjobb barátnőm lakótársa, erősen fiús, vagány leszbikus csaj. Mikor ott vagyok és ő is ott van a lakásban, akkor nem tudom megállni, hogy ne nézzem, ha rám mosolyog, elolvadok, erotikus álmaim vannak vele és róla fantáziálgatok, illetve arról, hogy hevesen csókolózunk, majd szexelünk. Ez nagyon durva, nem tudom leállítani magam. Ez mitől van?

22/L


2010. aug. 12. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az, de szeretném látni...
2010. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja, normális. Próbáld ki vele? Miért ne, ha annyira akarod? Egyszeri élménynek mindenképpen felejthetetlen lesz, akár jó, akár rossz lesz.


25/F

2010. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
persze hogy normális,kíváncsi vagy,és szerintem próbáld ki,lehet még élvezni is fogod,és ettől nem leszel leszbi
2010. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem normális!

Mocskos homokos vagy!

2010. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem mernék vele semmit csinálni, mert ez csak a fantáziámban él, de elég erősen. Alvás előtt, az ágyban fekve is eszembe jut és áh. Annyira jól néz ki, meg ahogy viselkedik..kész. És folyton csak arra tudok gondolni, hogy milyen vad lehet az ágyban.
2010. aug. 13. 00:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem muszáj konkrétan megmondani hogy miröl képzelödsz!

Elég ha kicsi jeleket adsz, számára, ha leszbikus tényleg akkor tuti veszi a lapot és jo esetben ő lép. :)

Sok sikert. 22/L

2010. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normális, már amennyire a homoszexualitás az. Ilyen is kell, nincs ezzel gond, legalább nem szaporodtok.
2010. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Attól még nem leszek meleg, mert van EGY ember, aki ilyesfajta érzéseket kivált belőlem.
2010. aug. 13. 00:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem. Te abban az EGY emberben találtad meg azt, amire szükséged van. Ő pedig nő, tehát te meg meleg vagy. De tényleg nincs ezzel gond.
2010. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Baromság. De nincs kedvem vitába elegyedni egy olyan emberrel, aki végletekben gondolkodik.
2010. aug. 13. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!