Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van hogy nem tudom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy nem tudom a fejemből kiverni, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy kb fél éve volt egy lány, és hát a mulyaságommal hát elsztam ... (legalábbis szerintem ezzel rontottam el főleg) . Azért mert a barátnőjétől érdeklődtem blablabla, aztán meg beszéltünk van barátja stb... (kifogás) előtte meg azt mondta, nem harap, nyugodtan odamehettem volna ha akarok valamit. Mindegy. De én azóta se tudom igazából kiverni fejemből . Tehetek még valamit az ügy érdekében vajon? Fél év alatt esetleg változhat a véleménye rólam ? Nem állok túl fényesen a barátnők területén sajna -.- (értsd nem volt még senki, de nem azé mert olyan elképesztően ronda lennék, sőt nemrég inkább pont az ellenkezőjét állította még valaki, azóta meg nem vesztettem el a fejem tudtommal).

20F


2010. aug. 12. 20:29
 1/3 anonim válasza:
:) aranyos vagy, 20 éves létedre. figyelj, szerintem nincs veszve még semmi.. sőőt! meg mondta, nem harap. beszélgess vele, hívd el randira, és most legyél sokkal bátrabb. veszíteni sosem veszít az ember, de ha nem próbálod meg sosem, amit akarsz, mindig ott lesz benned a kíváncsiság, hogy mi lett volna, ha.. Szerintem egy próbát mindenképpen megér, és vagy annyira jól nevelt, és udvarias, mint kivettem, hogy kellőképpen magadra vond a figyelmét. nagyon sok szerencsét kívánok, és hajrá, és bátran, de okosan.
2010. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne légy mulya, és szerezz hamar egy barátnőt.


Ha őt szerzed meg, az jó, de ha egy másikat, az is segiteni fog rajtad.


Halgass rá, igazat mondott. Ő továbbra sem harap, sőt a többi lány sem. (vagy csak nagyon ritkán)

2010. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hmm... én harapok de csak ha te szeretnéd ;)


na légy komoly!


szerintem is kezd újra, légy határozott, hívd el randira, légy erős, határozott. férfi. megmondták hogy helyes vagy, nem lesz itt semmi baj, megcsinálod, ügyes vagy:)

2010. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!