Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak akkor néznek meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor néznek meg? (lent)

Figyelt kérdés

Az arcon az átlagos.

Amikor sportosan vagyok felöltözve ,akkor nem néznek meg annyian az utcán, de amikor meg kihívó-an /miniruha,magassarkú,kivágott felső/akkor meg nagyon sokan megnéznek és köszönnek is.Pl. ma is majdnem kiesett két srác a kocsibol annyira néztek.

Most a kérdés az lenne, hogy a ruha ennyit számit?Azokkal kéne inkább foglalkoznom akik akkor is megnéznek, hogy ha nem vagyok olyan nőisen felöltözve?

Engem nem zavar, egy ideig, de amikor már 60éves bácsikák is köszöngettnek akkor igen.

L/15


2010. aug. 12. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem mért néznek meg jobban egy miniszokny+kivágottfelsö-s csajt mint olyat aki egy zsákba bujt
2010. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen ennyit számít a ruha. a boltan is azt a kaját veszed meg, amelyiknek szép a csomagolása
2010. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A sportosra a csőgatyát, és egy sima polót és tornacipőt értettem.
2010. aug. 12. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!

engem mindig megneznek,és már baromira unom,csinosan már inkább fel se öltözöm,mert áll leszólitanak,ma is papucsban mentem,a gyerekemmel kézen fogva,erre a lányomnak mondta egy vadidegen hogy milyen szép az anuyukád.

2010. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"milyen szép az anuyukád."


Az meglepő lett volna ha azt mondja, hogy milyen szép az anyukád de te még szebb vagy kis-szívem. :D

2010. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lol :D

Gondolj csak bele fordított esetben, ha egy pasi melegítőfölsőben van az annyira nem mutatós, de ha nyáron látsz egy félmeztelen adonisz testű egyedet, rögtön megakad a szemed rajta nemigaz?

2010. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szevasz!

Komolyan, nem kell nagy ész hozzá, hogy erre magadtól rájöjj... pontosabban, fura, hogy ilyen kérdés felmerül :)

Hát jóhogy jobban/többen megnéznek egy szexin kinéző csajt, mint egy sportos öltözékben lévőt.

Bár én speciel mind2t megnézem, ha tetszik az arca :) Ha meg választanom kéne, nekem jobban bejönnek a sportos csajok. Ennyi. Mindenkinek más jön be. De attól még a jól kinéző csajokat mindenki megbámulja, kivéve aki melegebb a kelleténél.

2010. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj a kifejezésért, de aki "közönségesen" öltözködik, azt még a többi lány, nő is megnézi, mert eléggé feltűnő.

2010. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyilván számít a ruha, vagy lehet a kisugárzásod az oka, magabiztosabb vagy a másik ruhádban...engem pl pólóban meg csőgatyában és sportcipőben is leszólítanak mert abban érzem jól magam :D
2010. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam jobban megnézni egy lányt ha látszanak a mellei, amúgy csak az arcára pillantok rá.
2010. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!