Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor viselkedtek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor viselkedtek így egy sráccal?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy pár napja egy helybéli fiúval párszor összefutottam az utcán, mindig köszön (néha mosolyog is), és ha olyan van, akkor váltunk pár szót. Amikor meglátom mindig olyan boldognak érzem magam.


Nem tudom miért, de úgy érzem, hogy látni akarom mindig, összefutni vele, beszélgetni.


Ez azt jelenti tetszik nekem?(Jó tudom ezt Ti honnan tudnátok)...

17L


2010. aug. 12. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Messengeren is mikor fent vagyok ír, és el tudunk beszélni.
2010. aug. 12. 16:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jaja ez már a szerelem hajrááá :D
2010. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BeerHunter ***** válasza:
81%
Ez azt. Sőt, lehet hogy kezdesz beleszerelmesedni:D
2010. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig alig ismerem.. Annyira furcsa hogy ezt írjátok. :)
2010. aug. 12. 16:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Remek. Át tették szerelem szex kategóriába... Itt aztán majd jönnek a cifrábbnál cifrább válaszok.. :S
2010. aug. 12. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első kézből kapott információ a legbiztosabb.Ezért mikor legközelebb talákoztok,kérdezd meg tőle hogy: Szia!Te tetszel nekem?


Erre olyan bután fog rád nézni,de ne törődj vele csak rossz napja van.Otthon felejtette a kristálygömbjét,benne az érzéseiddel.

2010. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem..
2010. aug. 12. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudnánk?
2010. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!