Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? (mivel hosszú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? (mivel hosszú a leírás, ezért ezt most ide kell írnomxD)

Figyelt kérdés

Szal azvan, hogy ugye énmost konkrétan szerelmesvagyok(:@) és az lány uncsijában én teljesen megbízok, és konkrétan bármit megbeszélek vele.Namost a lány meg az uncsija bff-ek, és most a csaj jár 1 pasivavl(ebben a hónapban a 3. pasija) és az uncsinak konkrétan elmondtam, hogy én örülök a boldogságuknak, de vhogy remélem, hogy szakítanak hamarosan.

A csajnak meg valahogy nembírtam aztmondani, hogy grat meg sokboldogságt meg minden, és az uncsi nem bírta ki, és elmondta neki, hogy mivan(mertugye a csajnak én egy nagyon jó barátja vagyok(mmint úgyhogy tényleg nagyon) ésmost nem áll velem szóba, már vagy egy napja nem jött fel msn-re, az uncsi most megpróbálja elsimítani, de most teljesen ezen pörgök, és nemtom mivan.Most mi lehet?segítsetekpls


2010. aug. 12. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az van, hogy uncsi elmondta a lánynak, aki ezért neheztel rád. Ennyi. Máskor ne bízz meg ennyire az uncsijában. (Mi az a "bff"-k? Azt nem tudtam kihámozni)
2010. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Best Friend Forever - a legjobb barát, kb így lehetne fordítani, de annyira ocsmányul fogalmazott a kérdező, hogy nem akartam "hámozni" ...
2010. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Köszcsy!:)

/vicc volt, éérted!?:)/

2010. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most mi van?


Basszus, Barbi, mondtam már, amikor tegnap voltunk a parkban, hogy az a fiú, aki ott van, tudod, amelyik fagyizott, és közben az uncsimmal beszélgetett, utána meg elmentünk a boltba, és tök örültünk, de egyébként az msn-en meg tök mást mondott, hogy mi van, meg szerintem egy kicsit félreérthetően viselkedett a csajszikkal, én nem akartam őket megbántani, de hát ez van, nem tudom, mi lehet a megoldás, Barbi.

2010. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
öhm barbi, sztm összekeversz vkivel:$
2010. aug. 12. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ez most kérdés lesz a válaszban: Mostanában az általános iskolai oktatásnak már nem része, hogy megtanítsuk szerencsétlen kölyköt írni és fogalmazni? (vagy csak a kérdező és korcsoportjának 97%-a butult el ily drámaian drasztikus módon?)
2010. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
deigen, megtanultam fogalmazni 4. osztályban, csak ezilyen nagyonbonyi, és nehézmegfgalmazni szl^^
2010. aug. 13. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!