Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem? :/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? :/ Jó lenne he értelmes válaszokat kapnék. Többi lent.

Figyelt kérdés

16/F

Van 1 lány aki nagyon tetszik a személyisége és a viselkedése miatt, de kinézetre se utolsó. Én ugyebár 1 kicsit húsosabb vagyok:S:S Mint említettem eléggé tetszik és már egyszer megkérdetem tőle h lehet e szóval valamiről is, azt mondta nem, de nagyon jó barátként tekint rám, azóta eltelt 1 nyár sokkal belsőségesebb beszélgetéseket folytattunk és nekem továbbra is nagyon tetszik de nekem gőzöm sincs h változott e rólam az álláspontja. Tanácsokat illetve tippeket kérnék, előre is köszi.


2010. aug. 12. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogyál le és izmosodj ha husos vagy.;)
2010. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a husost nem csak úgy értettem h csak zsír, hanem h van sztem elég izomzatom, olyan közepes, mert ingen intenzíven kondizok is.
2010. aug. 12. 01:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,célozgass hogy nem-e érez többet mint egy sima barát...És amúgy indokot nem adott , hogy miért nem?Az sok mindent elárulna...
2010. aug. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyu, a csajok, ha szerelemről van szó, sokkal kevéssé tartják lányegesnek, hogy egy cingár izompacsirta legyél, mint ahogy azt gondolod. Nekem a csajom rámparancsolt, hogy nehogy lefogyjak, mert olyan helyes vagy, hogy van egy kis hasam. Szóval ne csak a külsőddel foglalkozz!

Azt, hogy hogy tekint rád, nem tudom, de tudom, hogy mi, férfiak haljamosak vagyunk félreérteni egy csaj közeledését. Sokszor csak egy nagyon jó barátként közelednek, és félreértjük..

2010. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
indokot csak annyit mondott h nem jövök be neki, konkrétumot ezen belül nem mondot...
2010. aug. 12. 01:21
 6/11 A kérdező kommentje:
hallod, te inkább menny és nézd tovább a napiszart másra úgy se vagy jó, kösz
2010. aug. 12. 01:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez van, sajna... Van olyan, hogy akármilyen jó pasi valaki, mégsem passzol a kiszemelt csaj ízléséhez. :(
2010. aug. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

belsős beszélgetések közepette nem olyan nehéz jeleket szerezni. pl amikor élményekről meséltek, vagy arról, hogy ki hogy érzi magát, ügyesen felhozhatod valamivel kapcsolatban, hogy ő szerinted szép, vagy sportról kezdtek beszélni, akkor neki ez és ez szerinted jól menne, mert jó alakja van hozzá, ha tetszel neki, ő se lesz rest visszabókolni.

esetleg nézd meg, hogy találkozáskor hogy jelenik meg (öltözés, hajviselet stb) tehetsz megjegyzést, hogy wow, milyen xy ma. lényeg hogy csald ki az ő véleményét rólad, lehet belső dolgokról is

2010. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a véleményét már tom rólam 100%-osan, csak nem tom h meg érné e próbálkozni...:/
2010. aug. 12. 01:44
 10/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy kocsit.a csajok a kocsira buknak.tapasztalat sajnos :( Piros metál fényezés,18 colos kerekek ,könyűfelni, lehetőleg Cabrió,turbo disel ,min 110 lóerő ,(tuning is jó ha más nincs ) min 500 wat hangcucos hátul,de ha nincs cabrió a terepjáró is megteszi, de az fekete metál fényezésbe... nah ha ezel viszed a csajd randira rögtön belédszeret. de ha nincs más akor jó a Kemping bicikli is, de csak végső esetbe csomagtartóval hátul lehetőleg ne kék szinben...
2010. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!