Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa komplexusom van?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, és a korm beli srácok nem érdekelnek, külsőleg, és belsőleg is inkább a 40-60 közötti korosztály tud elvarázsolni. Ez apa komplexus? Mért van ez velem, hogy mindig a jóval idősebbekbe szeretek bele? Ez normális? Mitől lehet apakomplexusom?
2010. aug. 11. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Most jó, amíg nem akarsz családot, azokkal leszel, akikkel akarsz. Csak ne akarj egy életre ilyen idős férfival összejönni, mert legjobb esetben is, mire te a csúcsra jutsz (40 év) addigra nekik már 15 éve fel sem állt. Egy fél életnyi időd van találni valakit, akivel családod is lehetne, már ha szeretnél. Amúgy nem baj, én például az idősebb nőkre bukom.


17/F

2010. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40? 60????? az durva.. normálisnak nem mondanám. ahhoz meg hogy válaszolni tudjunk h apakomplexusod van-e, tudunk kéne h milyen apukáddal a kapcsolatod. mert ha pl. nagyon rossz, vagy nem ismered, stb, akkor valószínű
2010. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én csak 27 vagyok, de talizhatnánk :D
2010. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

a 27 az fiatal...bocsi XD


Apukámmal a kapcsolat, vagyis a szüleiimel eléggé felszines, és mindig az is volt... szeretetet nem kaptam csak pénzt... de nem is mondanám rosznak ezt ba kapcsolatot... ez olyan semleges... és tényleg tudom, hogy egy a 40-60 nem normális egy ennyi idő nőnek, mint én...de nem tudok mit csinálni :S a pszichiáternek is mondtam és az volt a válasza: ez érdekes, de lejárt az egy óránk XD XD meg avgyok zavarodvaaa

2010. aug. 12. 00:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Ajj.. tényleg olyan fiatal a 27? :(
2010. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát sajnálom, nem tudok mitt tenni, de ha van ösz hajszálad és cuki nevető ráncaid akkor meggondolhatom magam... de juobb lenne ha az a 27 inkább 57 lenne ;)
2010. aug. 12. 00:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Az nem elég, hogy már kopaszodok? :D És állítólag többnek nézek ki.
2010. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hihi :P sajnálom, de fiatal vagy te még énnekem :P
2010. aug. 12. 00:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Amúgy merre lax? Hogy nézel ki?
2010. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
kamu.
2010. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!