Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]


kort és nemet is kérek köszi


2010. aug. 11. 21:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Én is szeretem. Azért, mert egyedi a stílusa.

És a divattal ellentétben ő megmaradt fehér bőrű, vörös hajúnak. Neki van stílusa.

Egyébként megvolt a célom azzal, hogy miért ezeket a képeket választottam...:-) Mondjuk a 3. igaz, ott már egy picivel idősebb de szerintem az első kettő még rendben van. Főleg a 2.

2010. aug. 11. 22:09
 22/29 anonim ***** válasza:

Na,mondjuk itt sztem nagyon szép: http://www.youtube.com/watch?v=I9G_HAjTkyU&feature=iv&annota..

Meg a Queer című daluknak a klippjépen is!

2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Ez jó ez a szám!Itt is szép.

Amúgy azt nem értem miért mondják, hogy nagyon gebe. Szerintem pont normális a testalkata/súlya. Attól, hogy nincs melle még nem gebe. Bár szerintem ez véknyít rajta valamennyit,hogy kis mellű.

2010. aug. 11. 22:18
 24/29 anonim ***** válasza:

Meg nekem amúgy is nagyon tetszenek a fehér bőrűek. Én Nicole Kidmant( [link] ) is bírom,de őt is fiatalon,meg Rose McGowent,neki is gyönyörű fehér bőre van. Csak mostanság nem ez a divat,hanem a szoli... de persze azzal sincs semmi gond. Emberek vagyunk,különbözünk,más az ízlésünk.

23L

2010. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nicole Kidmannak csak a fehér bőr áll jól.

Persze. Én nem ítélem el a szolisokat. Azt csinálnak amit akarnak. Van akinek ez tetszik van akinek más.

2010. aug. 11. 22:25
 26/29 anonim ***** válasza:

azért mondjuk rá hogy gebe, mert az. Ez nem ideális testalkat. Egyébként nem csúnya, de nem is olyan hejjdehajjde szép. Nicole Kidman szép. És azzal sincs baj, hogy fehér a bőre, meg vörös a haja. Egyszerűen nem jön be...

19L

2010. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Ha mondjuk nagyobb melle lenne, akkor szerintem a teste kicsit arányosabbnak nézne ki, teltebbnek. Tudom. De szerintem van ennél gebébb csaj is. :-) Nem kell félreérteni, mert én ugyanúgy szépnek látok egy ducibb lányt is vagy egy átlagosat :-):-D

Viszont szerintem nem anorex a lába se, se a karja, mint a legtöbb anorex modellnek.

:-)

2010. aug. 11. 22:55
 28/29 anonim válasza:
mind a seggem kiforítva:D
2010. aug. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szép. Első látásra a balett tanáromat juttatta eszembe:)

N/17

2010. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!