Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! , szerintetek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! , szerintetek melyik a legszebb arcforma es milyen szinu legyen?

Figyelt kérdés
(szinhez ne irjatok keket, zoldet meg ilyeneket, legyszi:))
2010. aug. 11. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

még szép hogy nem írok színeket(!)

ezt most így meg nem mondom neked, egyszerűen legyen jó a formája legyen egy kis husi az arcon fu ezt így nem lehet elmondani, csak annyi legyen hogy ránézek elsőre és tudjam mondani, hogy na ez bizony szép!

haj nálam: vörös, fekete(nagyon), szem:kék, zöld(nagyon)

2010. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az előttem lévőnek szeretném mondani hogy ismerek egy lányt akinek természetes fekete haja van és nagyon szép zöld szeme!!! tényleg szép lány!!!! am bocsi lány vok és nem vok leszbi csak mondom
2010. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

:D

Ekkora hülye kérdést, mindegy milyen az arcformája, csak legyen szép, ápolt nőies.

2010. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért nem adod meg az elérhetőségét akkor? :)
2010. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:43


én is ismerek egy ilyen lányt csak ismerősön keresztül és messze lakik, de nagyon megtetszett elsőre azóta sem láttam ilyesmit

2010. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de amúgy tényleg minek említetted meg?:D
2010. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!