Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm ismerősével beszélgetek mostanában elég sokat neten.. Én nem ismerem a pasit, és nem is itt él... De k*baszottul megkedveltem. Ez normális? Mindig is gáznak tartottam a "netes ismerkedést", avgy ha valaki olyanért van vki oda akivel még nem is találkozott...


20/L


2010. aug. 10. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az.
2010. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyit ígért?
2010. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 StephanieXx ***** válasza:

Kedveled,mert jó vele beszélgetni.

Kár,hogy nem személyesen..de..ez nem gáz szerintem:)

2010. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivan? Mennyit ígért? Miről beszélsz?
2010. aug. 11. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól, mert gáznak tartod, pusztán elvi meggondolásból, attól még nem az.

De mondd, inkább egy h*lye elv miatt veszni hagynád?

2010. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvileg jön meglátogatni. Csak ez így fura nekem... kicsit cikinek tartom, persze attól még odavagyok érte.
2010. aug. 11. 00:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom ezzel, csak számomra ez a dolog új. Plusz, igazából a ciki része a dolognak, hogy Amerikában él.
2010. aug. 11. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!