Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy "az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy "az összes pi#a a nőknél van", a férfiaknál nincs ott az összes fa#?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ezt de sosem értettem miért nagyobb érték a p...?
2020. nov. 12. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Átlagban nem nagyobb érték, viszont az átlagos vagy annál csúnyább férfiak farka nem ér semmit, míg a jóképű, magas, izmos férfiak farka többszörösét éri, mint egy pi#a.
2020. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem van egy f*sz az éjjeliszekrényemben, úgyhogy nem talált :)
2020. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A nők másképp állnak a férfiakhoz, mint a férfiak a nőkhöz. P*nára mindig nagyobb igény van a szexpiacon mint farokra. Ezért tudnak a ronda nők is válogatni.
2020. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Miért lenne nagyobb igény? Rengeteg nő vagyok szép kemény...
2020. nov. 12. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
4!?????? 🤔🤔🤔🤔🤔
2020. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
# vágyik
2020. nov. 12. 08:59
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
#5 ne próbáld megérteni, azt sem tudja hogy fiú-e vagy lány. :)
2020. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

"Ezért tudnak a ronda nők is válogatni."

Hát persze... Egy(!) aberrált van, aki nálam (is) rendszeresen bepróbálkozik tizenéves korom óta. Óriási választék.

Nem, a ronda nők ugyanúgy nem tudnak válogatni, ahogy a ronda férfiak. Mindenki másnak meg bejött az élet, köszönjék meg szépen anyucinak, apucinak, többi felmenőnek a jó géneket.

2020. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
A nők általában jobban megvannak f##sz nélkül, mint a férfiak p##a nélkül.
2020. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig én nem szép, kövér nőként is tudok válogatni, pedig már fiatal se vagyok. Csak szexre egy nő bármikor tényleg talál valakit. Nem azt mondom, hogy jóképű, izmos, 30 éves adoniszok toporognak az ajtóban, de egy átlagos, nekem tetsző férfit estére bármikor találnék.

Ezért van nagyobb értéke a puncinak. Férfiból rengeteg van, akinek mindegy, csak lyuk legyen, nem válogat, bárkivel képes szexelni. Egy nőnek ennél azért több kell, nem éri be annyival, hogy van farka és még feláll. Az pedig nem annyira gyakori, hogy egy nő rendszeresen, hosszú távon nyitott az alkalmi szexre.

2020. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!