Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ciki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ciki egy Toyota Yaris egy 30 éves férfinek?

Figyelt kérdés
Nagyon jó vezetni, én nagyon belezúgtam, és ilyet szeretnék venni nemsokára. 2007-2008-as modellt.

2020. nov. 10. 10:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os, nem is tudtam!
2020. nov. 10. 11:24
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9#-es, Yaris és yaris közt is van különbség, amit a 6# belinkelt azt valahol 200 milla felett tudod kibérelni egy szezonra :) Gondolom ez már megüti nálad a luxus mércét. Nem túl nagy darabszámban készült és nem az ára miatt de kevés embernek adatik meg hogy vezethesse.
2020. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

10. Nem úgy tűnik. Alapból elég gáz, hogy azoknak a nőknek a figyelmére vágysz és véleményére adsz, akik abban mérik vonzódnak-e egy férfihoz hogy van-e autója és hogy milyen. Rengeteg férfit ismerek, akiknek nincs autója, vagy még ilyen jó sem mint az amit te írtál, mégis csinos, helyes csajuk van.


Lehet kocsival is csajozni, léteznek olyan felszínes nők, akiknek ez ennyire szempont, csak akkor legalább ne kamuzd, hogy nem érdekel a véleményük. Ha nem érdekelne, akkor ez a kérdés meg sem született volna.

2020. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem tök jó kis kocsi.

De egyébként szerintem sok lány úgy van mint én,hogy ha azt mondod Toyota Yaris akkor azt se tudja milyen autó(tisztelet a kivételnek).:D én is rákerestem és csak azért tudok véleményt mondani mert az egyik férfi munkatársamnak is ilyen van.:D


Szerintem amúgy egyáltalán nincs olyan,hogy egy autó ciki.

Az meg,hogy vannak olyan lányok akiknél csak a luxus kategória számít szerintem mindegy mert ha normális vagy úgysem az olyan lányok a célcsoportod.:)

2020. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nyerő 😀

Nekem nem a kocsinál kezdődik a férfiasság.

Logikus döntés ,ha nem nagy távokat jársz inkább és nem 5 személlyel.

2020. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Olyan autód legyen, ami tetszik. Ha Lada, akkor az...

Kit érdekel más véleménye?

N

2020. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem ciki.És ha neked ez tetszik,ne foglalkozz mások véleményével.
2020. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Kelemen Anna és a hozzá hasonlók véleményét pont lesz.rom :D"


Ahham... oszt' mégis itt kérdegeted, hogy ciki e vagy sem... tipikusan az a "lesz.rom" típus vagy valóban :D

2020. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem túl férfias autó... Ennek az árán tudsz venni már egy szép Golfot,ami egy stílusos auto,de nem is túl nagy.
2020. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen autó nem ciki szerintem. Csak ne legyen baleset veszélyes. 37/n
2020. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!