Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá megoldás? Nem mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá megoldás? Nem mehet tovább (lent)

Figyelt kérdés

életem legnagyobb csalódásán megyek keresztül,(szerelmi)

és azóta nem csinálok semmit csak eszek sok édességet stb közben idegesítem magam azzal h h fogok emiatt kinézni? de egyszerűen nem tudom rávenni magam arra h elmenjek futni vagy aerobikra ,ahogy eddig tettem mit tegyek

tényleg jól nézek/néztem ki inkább vagy még nem látom sok változást de tudom h az lesz a vége

szeretném azt aki régen voltam,csak nemtudom hogyan csináljam,mire gondoljak?? ami bíztatna esetleg

segítsetek


2010. aug. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok:(
2010. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyere velem sörözni. Akkor max sörhasad lesz:D
2010. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szingli vagy! Használd ki! Kisírhattad már magad! Újra annyit lehetsz a barátnőiddel amennyit akarsz, foglalkozhatsz magaddal, bulizhatsz. Az aerobik vagy valami mozgalmas tánc pedig tényleg nem lehet rossz ötlet. Fogsz vele és új emberekkel ismerkedsz meg.
2010. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lazulj el, járj társaságba, menj túrázni, találj ki magadnak valami programokat. ha szép vagy, akkor meg főleg kár lenne elhagynod magad. maradjon meg a szépséged az utókornak is (meg a következő pasidnak) :)
2010. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nemtudok erőt venni magamon aza baj.

kedves első közbe nekem annyi jutott eszembe hogy reménykedni kéne abban h hamarosan ránktalál a boldogság és toppon legyünk csak a képet lássuk magunk előtt h igenis megmutatom így fogok kinézni! van h bevált, hátha van másnak jobb 5lete örülnék neki:)

2010. aug. 9. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Csernus Imre eléggé beolvasna neked. Én nem teszem persze, de szerintem az embernek próbálkoznia kell, hogy erőt vegyen magán. Látod, hogy mi lehet a mostani életviteled következménye, félsz is tőle rendesen, de nem teszel semmit. Nem szabad elhagynod magad!
2010. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

legyél sokat a baátaiddal,csináld azt amit igazán szeretsz,találjatok ki programokat,nézz jó kis derítő filmeket,és sok ronda kövér nőről fényképeket!tegyél ki a ruhásszekrény belsejébe egy régi fotót magadról,ahol mosolyogsz:-)

egyél finomakat,de ne édességeket.És sok zöldséget gyümölcsöt utána lehe csokit is enni-ezek majd meghozzák az energiát a mozgáshoz,mert úgy fogsz pörögni ha jól kajálsz mint a búgócsiga!

Nincs vége az életednek,leszel még szerelmes,ne aggódj!Az életed csak most kezdődik!23N.ÜDV

2010. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó tanácsot teljes mértékben igazatok van!!! Már kezdek helyrejönni szerencsére bízok magamban!:)
2010. aug. 11. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!