Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsok? így megbolondulok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok? így megbolondulok.

Figyelt kérdés
szerelmi bánatom van, és nem tudom mit kezdjek magammal de komolyan nincs kedvem senkihez mégsem akarok itthon ülni..:(
2010. aug. 9. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ugorj le és hozz nekem egy sört.
2010. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha fiu vagy menj el a haverokhoz sörözzetek beszélgessetek vmi másrol ha csaj akkor menj át a bnődhöz és beszélgessetek vagy nézzetek vmi jo kis filmet
2010. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menj társaságba ,barátokhoz,rokonokhoz bárhova ahol nem unod magad ,az segit
2010. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Probalj ki vlm extremet, pl egy bungee jumping utan ugy fel lennel dobva, h kiprobalnad meg1x es el is felejtened az osszes bajt ami korulotted van. De ez csak egy otlet volt:P
2010. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz de nem tud feldobni semmii.oké az idő de az sem képes mindig tökéletes munkát végezni és én félek ettől.:((
2010. aug. 9. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne félj.Eleve úgy állsz a dologhoz hogy nem felejted el a fiút/lányt.Nem így kéne.Fog fel úgy hogy én igenis túlleszek rajta.Menj el bulizgatni esténként a barátokkal és ismerkedj.Hátha találsz valakit aki megteccik neked.Kezdj el élni .Nem ülhetsz otthon egésznap csak mert "szerelmi bánatod" van.Kezdj magaddal valamit.

(Tapasztalat)

2010. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!